Žhavé novinky podzimu

Podzim přeje cabrioletům, nasvědčuje tomu skutečnost, že mnoho výrobců si na aktuální frankfurtský autosalon připravilo otevřené verze svých modelů. Pojďme si představit ty nejšťavnatější.

Audi R8 Spyder GT

Audi svoji R8 okořeňuje v pravidelných dávkách. Po první osmiválcové verzi nabídlo Audi svým zákazníkům desetiválec a následně ultimativní verzi GT, která byla zaměřená více „řidičsky“. Inspiraci závodními vozy lze vidět na první pohled jak na exteriéru, tak v interiéru. Změny proběhly jak na podvozku, tak na motoru. A právě GT se od nynějška nabízí i jako spyder s plátěnou stahovací střechou. Zajímá vás rychlost? Střecha je dole za 19 sekund. Motor V10 5,2 FSI a převodovka R-tronic je shodná s coupé. Oproti němu, ale přibral Spyder GT na váze, přesto je ale lehčí než běžný R8 Spyder 5,2 FSI o celých 85 kilogramů. Vůz vznikne jen v 333 exemplářích.


Autor: http://www.au­di.co.uk

R8 Spyder GT


Autor: http://www.au­di.co.uk

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

R8 Spyder GT

Bentley Continental GTC

Bentley letos představil novou generaci svého úspěšného coupé – Continentalu GT, který je již dávno v prodeji. Stejně jako předchozí model, bude i tento možné mít v provedení cabrio, označované jako GTC. S prvotřídním luxusem na palubě si hravě poradí točivý moment 700 Nm, který stejně jako u coupé proudí na všechna čtyři kola.


Autor: www.bentleymo­tors.com

Continental GTC

Ferrari 458 Spider

Vítěz řady srovnávacích testů, v mnoha věcech jedinečný supersport z Maranella – 458 Italia přišla o střechu a nutno pochválit Ferrari, že vozu neubrali nic z jeho atraktivity. Libozvučný motor V8 s výkonem 419 kW umístěný uprostřed lze tak vychutnávat i při odpoledních projížďkách se střechou dole. Všem dámám doporučujeme držet si klobouk, maximální rychlost je jen o 5 kilometrů nižší než u coupé, na výsledných 320 km/h.


Autor: www.ferrari.com

458 Spider


Autor: www.ferrari.com

458 Spider

Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

Mercedes do Frankfurtu přiveze svůj topmodel – SLS AMG v provedení roadster, který logicky musel přijít o vzhůru výklopné dveře jako má coupé. Prvotřídní materiály a ručně smontovaný motor V8 o objemu 6, 2 litru zůstaly. Přestože je automobil stále velmi atraktivní a své zákazníky si bezpochyby najde, myslíme si, že verze coupé je v tomto případě lepší volbou.


Autor: http://www.fa­cebook.com/Mer­cedesBenz

SLS AMG Roadster


Autor: http://www.fa­cebook.com/Mer­cedesBenz

SLS AMG obě verze

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.