Nové Porsche 911 Carrera na vrcholu žebříčku sportovních vozů

[Tisková zpráva] Praha, 25. ledna 2012 – Nový model Porsche 911 Carrera zvítězil v anketě Auto roku 2012 v ČR v kategorii sportovních vozů. Na slavnostním galavečeru cenu převzal Christian Lang, generální ředitel a jednatel společnosti Porsche Inter Auto CZ, která je výhradním dovozcem a prodejcem vozů Porsche v České republice. Nový model 911 Carrera nabízí již od prosince 2011 Porsche Centra v Praze a v Brně.

O vítězství vozů v pěti dílčích kategoriích rozhodla odborná 31členná porota a veřejnost, jejichž hlasy se sečetly. „Velmi mě těší, že sportovní legenda, jakou je 911, získala opět ocenění. Je to auto s nejnovější technologií, nadčasovým designem, ale dlouholetou tradicí. Chtěl bych tímto poděkovat odborné porotě a veřejnosti za tuto cenu.“ uvedl Christian Lang při přebírání ocenění v pražském Top hotelu.

Porsche 911 Carrera je legendou mezi sportovními vozy a nejen v České republice je o novou verzi velký zájem. Společnost Porsche Inter Auto už na nový model registruje řadu objednávek. Prodej těchto vozů v Česku stále roste, v uplynulém roce se jich v Porsche Centrech v Praze a Brně prodalo celkem 31.

Anketu i letos vyhlásil Svaz dovozců automobilů a Sdružení automobilového průmyslu. Do ankety bylo nominováno celkem 41 automobilových novinek, které soutěžily v kategoriích městské vozy, nižší střední třída, střední a vyšší střední třída, terénní a velkoprostorové vozy a sportovní vozy.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.