Porsche Inter Auto CZ slaví 20 let spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje

[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ zahájila u příležitosti 20. výročí svého působení v České republice spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje. Firma mu věnovala 500 000 korun. Do pomoci Kapce naděje se zapojili i zaměstnanci všech osmi poboček sítě PIA CZ, kteří finanční dar navýšili o další částku 58 tisíc korun. Celkovým darem v hodnotě 558 000 korun společnost podpoří zdravotnická zařízení v pěti regionech, kde má Porsche Inter Auto CZ zastoupení. Peníze budou použity na nákup životně důležitých přístrojů a pomůcek pro dětská oddělení nemocnic.

„Za 20 let se naše společnost stala lídrem na trhu s novými vozy. Díky své silné pozici a rozsáhlé síti poboček se můžeme stále více orientovat na obecně prospěšné aktivity, jako je právě spolupráce s Kapkou naděje. Jsme potěšeni, že finanční dar bude rozdělen do pěti zdravotnických zařízeních, v regionech našich poboček Porsche Praha Prosek a Smíchov, Porsche Olomouc, Porsche České Budějovice, Porsche Hradec Králové a Porsche Plzeň,“ vysvětlila ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ Anna Gruberová.

Šek na půl milionu korun předal generální ředitel Porsche Inter Auto pan Christian Lang a ředitelka komunikace Anna Gruberová. Finanční dar převzala Vendula Svobodová, prezidentka NF Kapka naděje a Elen Švarcová, ředitelka nadačního fondu. 

Nadační fond Kapka naděje byl v roce 2000 založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol. Od roku 2002 byla pomoc rozšířena do zdravotnických zařízení po celé ČR.

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

Kontaktní osoba:
Irena Bandová
PR oddělení Porsche Inter Auto CZ

Tel.: +420 257 107 316
Mob.: +420 725 567 736
irena.bandova@porsche.cz
www.porsche.cz

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.