Porsche Inter Auto CZ slaví 20 let spolupráce s Nadačním fondem Kapka naděje

[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ zahájila u příležitosti 20. výročí svého působení v České republice spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje. Firma mu věnovala 500 000 korun. Do pomoci Kapce naděje se zapojili i zaměstnanci všech osmi poboček sítě PIA CZ, kteří finanční dar navýšili o další částku 58 tisíc korun. Celkovým darem v hodnotě 558 000 korun společnost podpoří zdravotnická zařízení v pěti regionech, kde má Porsche Inter Auto CZ zastoupení. Peníze budou použity na nákup životně důležitých přístrojů a pomůcek pro dětská oddělení nemocnic.

„Za 20 let se naše společnost stala lídrem na trhu s novými vozy. Díky své silné pozici a rozsáhlé síti poboček se můžeme stále více orientovat na obecně prospěšné aktivity, jako je právě spolupráce s Kapkou naděje. Jsme potěšeni, že finanční dar bude rozdělen do pěti zdravotnických zařízeních, v regionech našich poboček Porsche Praha Prosek a Smíchov, Porsche Olomouc, Porsche České Budějovice, Porsche Hradec Králové a Porsche Plzeň,“ vysvětlila ředitelka komunikace Porsche Inter Auto CZ Anna Gruberová.

Šek na půl milionu korun předal generální ředitel Porsche Inter Auto pan Christian Lang a ředitelka komunikace Anna Gruberová. Finanční dar převzala Vendula Svobodová, prezidentka NF Kapka naděje a Elen Švarcová, ředitelka nadačního fondu. 

Nadační fond Kapka naděje byl v roce 2000 založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol. Od roku 2002 byla pomoc rozšířena do zdravotnických zařízení po celé ČR.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Kontaktní osoba:
Irena Bandová
PR oddělení Porsche Inter Auto CZ

Tel.: +420 257 107 316
Mob.: +420 725 567 736
irena.bandova@porsche.cz
www.porsche.cz

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.