[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce sportovních a luxusních vozů Porsche do České republiky, připravila pro své klienty a zájemce exkluzivní nabídku pro modely Porsche Panamera. Každý zákazník, který si zakoupí novou luxusní limuzínu Porsche Panamera ze skladových zásob Porsche Centra Praha nebo zprostředkovaně přes Porsche Servisní Centrum Brno či Porsche Servisní Centrum Ostrava, získá prodloužení záruky o jeden rok a první servisní prohlídku v ceně vozu. Akce platí do vyprodání zásob.

Na základě zkušeností z minulosti víme, že klienti značky Porsche oceňují možnosti prodloužení záruky na nové vozy. Jako bonus získají rovněž první servisní prohlídku napříč naší optimální sítí autorizovaných Porsche Servisních Center v Praze, Brně nebo nyní nově také v Ostravě, sděluje Christian Lang, generální ředitel Porsche Inter Auto CZ.

Exkluzivní nabídka skladových vozů všech modelů Porsche Panamera Porsche Centra Praha poskytuje každému klientovi prodloužení záruky o jeden rok. Součástí nabídky je také první servisní prohlídka vozu, a to v autorizovaném Porsche Centru Praha či zprostředkovaně v Porsche Servisním Centru Brno nebo v nově otevřeném Porsche Servisním Centru Ostrava. Akce na skladové vozy platí do vyprodání zásob.

Více informací o exkluzivní nabídce skladových vozů Porsche Panamera s prodlouženou zárukou a první servisní prohlídkou v ceně vozu je k dispozici na http://auto.porsche.cz/mi­crosite/panamera-finance/.