Exkluzivní nabídka Porsche Inter Auto CZ: 3. rok záruky v ceně nového vozu Porsche

[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, připravila pro zájemce o vozy Porsche exkluzivní nabídku, v rámci které zákazníci získávají v ceně vozu prodlouženou záruku tři roky namísto standardních dvou. Tato nabídka se týká modelové řady vozů Panamera, 911, Boxster a všech skladových vozů zakoupených v autorizovaných prodejnách Porsche Centrum v Praze a Brně, a to v období od 2. dubna do 30. června 2013.

Při zakoupení nových modelů Porsche Panamera, nové generace legendárního modelu 911, sportovního vozu Boxster a všech skladových vozů Porsche, získává každý zákazník speciální benefit ve formě prodloužené záruky na vůz včetně asistenční služby.

Zájemcům o tuto exkluzivní nabídku poskytne podrobné informace profesionální prodejní tým v autorizovaných Porsche Centrech v Praze a Brně. Více informací o nových modelech získáte na www.porsche.cz, aktuální nabídka skladových vozů je k dispozici na http://auto.porsche.cz/skladové-vozy.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.