Jarní fascinace se servisem Porsche

[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České Republice, připravila pro majitele luxusních a sportovních vozů Porsche jarní servisní akci. Nabídka za zvýhodněnou cenu 1 200 Kč včetně DPH zahrnuje kompletní prohlídku vozu. V době konání akce od 2. dubna do 31. května 2013 navíc získá prvních 200 zákazníků originální Porsche hrnek s designem značky.

V autorizovaných servisních centrech Porsche v Praze a Brně je pro zákazníky připraven profesionální tým techniků, který prověří a zkontroluje jednotlivé díly a komponenty nezbytné pro bezpečný provoz automobilu. Jarní fascinace 2013 zahrnuje kontrolu motoru, provozních kapalin, brzd i celkovou diagnostiku vozidla. Cenově zvýhodněna je také prohlídka a čištění klimatizace a výměna na letní pneumatiky.

Součástí této akce je s platností od 2. dubna do 31. srpna 2013 zvýhodněná nabídka na nákup letních pneumatik a příslušenství Porsche Tequipment. Mezi nabízené doplňky patří například: Aerokit Cup pro Porsche 911, sportovní výfukové soupravy, sportovní volant „SportDesign“ nebo keramické brzdové kotouče.

Více informací o servisních službách autorizovaných servisních Porsche Center naleznete na www.porsche.cz v sekci „Jarní fascinace se servisem Porsche“.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.