Mazda rozjíždí FAIR SERVICE – Výhodné servisní podmínky pro majitele vozů Mazda starších než 3 roky

[Tisková zpráva] Společnost Mazda zavedla u autorizovaných prodejců značky program Mazda Fair Service. Majitelé vozů Mazda, které jsou starší než tři roky, mají tak nyní možnost zvýhodněných podmínek na servis v zázemí autorizovaného servisu Mazda.

Dobrý technický stav je rozhodně základem bezproblémového provozu každého vozidla. V konečném důsledku také zvyšuje jeho hodnotu při dalším prodeji. Kvalitní servis by neměl být podceňován ani u starších vozidel. Autorizovaný servis pro takové vozidlo znamená zázemí s kvalifikovanými a proškolenými mechaniky, nejnovější diagnostiku, ověřené postupy a použití kvalitních originálních náhradních dílů. Samozřejmě také poskytnutí záruk na servisní úkony a právě použité díly.

Každá prohlídka vozu v autorizovaném servisu se zapisuje do tzv. Elektronické servisní knížky, která perfektně mapuje servisní historii vozu a činí ji transparentní. Při takto zaznamenané prohlídce v autorizovaném servisu se pak navíc do další předepsané prohlídky prodlužuje asistenční služba Mazda Assistance.

Mazda nyní přichází s novým programem Mazda Fair Service. Tento program jednoduše znamená cenovou výhodu na určité náhradní díly u autorizovaných opravců Mazda. Čím je přitom vůz starší, tím vyšší je cenová výhoda pro originální servisní a údržbové díly. Mezi takové díly patří například alternátory, startéry, stěrače a stírátka, brzdové destičky a obložení, brzdové kotouče a bubny, baterie, žárovky, katalyzátory, spojky a spojkové díly, tlumiče odpružení, vodní pumpy, tlumiče výfuku, chladiče a hadice nebo vzduchové a olejové filtry.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

„Mazda v mnoha testech nezávislých institucí i odborných časopisů potvrdila, že nabízí velmi spolehlivý produkt,“ říká Alexej Kiriakovský, generální ředitel společnosti Mazda pro Čechy a Slovensko. „I spolehlivý produkt ale vyžaduje kvalitní servis a občasnou kontrolu, aby dosáhl takových výsledků, jako třeba Mazda6, Mazda5 a Mazda3, které okupují první dvě příčky testu německého časopisu Auto Bild na 100 000 km,“ dodává Kiriakovský.

Program Mazda Fair Service platí v síti participujících autorizovaných opravců Mazda. Seznam je k dispozici na www.mazda.cz.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.