Čeká vás oprava auta? Zvažte spolupráci s autorizovaným servisem


Možnost mobility je pro většinu z nás již zavedeným standardem, o to víc problémů nám ale může způsobit případná porucha vozu. Nejlepším řešením je proto problémům předcházet nebo si zajistit možnost řešit poruchy co nejrychleji a trvale. Myslíme si, že je ideální spolupracovat s autorizovaným servisem. Ptáte se proč? Odpověď najdete v tomto článku.

Orientace na konkrétní značku

Každá značka má svá vlastní specifika. Ať už v samotném fungováním vozu, dostupnosti náhradních dílů nebo ve službách poskytovaných svým klientům. Například autorizovaný servis ŠKODA poskytuje svým klientům řadu praktických služeb od možnosti STK po jednání s pojišťovnou ohledně pojistných událostí.  

Vysoká kvalita práce

Specializace na konkrétní značku umožňuje servisákům, aby měli hlubokou znalost specifik konkrétních modelů. V praxi to znamená, že pro mechaniky nebude problém najít problém a vyřešit jej. Počítat můžete také se zaručeně originálními náhradními díly. Veškerá odvedená práce je pak garantována, nemusíte se tak bát rizika vzniku nových skrytých závad.

Přehledné plánování

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Autorizované servisy kladou důraz také na spolehlivost. To znamená, že s vámi pečlivě projdou rozsah závady a stanoví i časovou náročnost. Většina servisních úkonů pak proběhne v autorizovaném servisu až 3x rychleji než v běžném servisu. Na problematiku nedostupnosti vozu myslí i ve svých dalších službách, u kvalitního autorizovaného servisu vždy najdete možnost využití náhradního vozu.

Garance odbornosti

Aby se servis mohl prohlásit autorizovaným musí splnit řadu podmínek a zároveň dbát na vysokou úroveň odbornosti u svých zaměstnanců.

Místo v komplexním portfoliu služeb

Automobilky své služby rádi kombinují. Například autorizovaný servis ŠKODA úzce spolupracuje s programem ŠKODA bez starostí, který se zavazuje k prodeji pouze prověřených ročních a ojetých vozů.

Jsou ceny autorizovaných servisů vysoké?

Ceny mohou být vyšší než u běžných servisů, ale vždy je potřeba zvážit poměr ceny, výkonu a dostupných služeb. Jedna kvalitní oprava se může vyplatit mnohem víc než opakované nekvalitní opravy s použitím nekvalitního materiálu. Navíc vždy dostanete přehledně rozepsaný přehled nákladů. A pokud se jednou rozhodnete vůz prodat, budete mít pečlivě vedenou servisní knížku a záznamy o provedených opravách pro budoucího majitele, což působí věrohodněji a spolehlivěji.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.