Nečekejte na servis, jeďte na golf!

[Tisková zpráva] Společnost Invelt přichystala pro své zákazníky zcela unikátní možnost trávení času při čekání na opravu vozu. Místo sezení v servisu si mohou zahrát golf.

Zákazníci značkového servisu BMW a MINI společnosti Invelt mají od nynějška zcela unikátní možnost, jak si počkat na servis svého vozu. Zapůjčeným automobilem od společnosti Invelt, jež patří k předním prodejcům vozů značek BMW a MINI, se mohou přemístit na golfové hřiště Golf Park Plzeň. Toto hřiště je v pohodlném dosahu jak ze samotné Plzně, tak z Prahy, kde se pobočky nacházejí. K aktivnímu trávení času zákazníkům společnosti Invelt pomůže voucher, jež dostanou při objednání této služby, před předáním vozu do servisu. Kromě hraní golfu na jednom z nejkrásnějších hřišť v České republice jsou pro klienty Inveltu k dispozici exkluzivní VIP služby. Řeč je například o vyhrazeném parkovišti přímo před klubovnou pouze pro vozy Inveltu nebo šatně, v níž nechybí občerstvení v podobě nealkoholických nápojů.
K samotnému pohybu po hřišti je možné využít stylové VIP buginy označené jako BMW 3 a MINI. Pak se už může každý soustředit jen na hru a starosti o vůz přenechat odborníkům z Inveltu. O tom, že je vůz připraven k vyzvednutí, bude zástupce servisního oddělení informovat SMS zprávou.

Invelt takto boří zaběhnutý stereotyp a samotný servis touto jedinečnou službou posouvá na úplně novou úroveň. Zákazníkům, řidičům vozů prémiových značek BMW a MINI se tak dostává skutečně prémiové péče, kterou si zaslouží. Stačí, když při objednávání servisu svého vozu zároveň projeví zájem o návštěvu golfového hřiště. Hrací čas na základě této objednávky pak už rezervuje zástupce společnosti Invelt a přichystá i potřebný voucher a kartu. Zákazník pak při předání automobilu na servis už jen přeloží svůj golfový bag a může vyrazit.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.