Tip jak ušetřit 12 641 Kč na vašem autopojištění

Přestaňte platit tisíce korun navíc za vaše povinné ručení a havarijní pojištění. Díky jednoduchému triku můžete ušetřit až 12 641 Kč.

Existuje jen málo způsobů, jak ušetřit na provozu vašeho automobilu, aniž byste snížili jeho hodnotu. Neriskujte jeho poškození opravami v levných, ale pochybných autoservisech, a nešetřete ani na komfortu vašeho parkování vzdáním se pronájmu kryté garáže. Sázkou na jistotu je cenově výhodnější autopojištění.

Kvalita a nízká cena se totiž u povinného ručení a havarijního pojištění nevylučují.

Porovnáním cen k úspoře

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Způsobem, jak na autopojištění výrazně ušetřit, je zjistit si informace o velkém množství nabídek na trhu. To můžete udělat přes různé online cenové porovnávače, jako je například Porovnej24.cz nebo Netfinance.cz.

Kolik peněz může běžný řidič uspořit na povinném ručení? Zjistili jsme rozdíl mezi nejdražšími a nejlevnějšími cenami u tří typů automobilů.

Vidíme, že na povinném ručení může řidič ušetřit až 59 %.

Jak je to s havarijním pojištěním? Opět jsme do kalkulace portálu Porovnej24.cz zadali parametry těchto tří automobilů.

Z tabulky je patrné, že na havarijním pojištění je možné ušetřit až 73 %.

Trh s povinným ručením a havarijním pojištěním je velmi proměnlivý. Klientovi se tudíž vyplatí průběžně si zjišťovat informace o cenách autopojištění a operativně přecházet za levnějšími nabídkami za účelem finanční úspory.

Zjistěte, kolik můžete ušetřit vy – povinné ručení Porovnej24.cz

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.