Bridgestone na Ženevském autosalonu 2014

[Tisková zpráva] Ženevský autosalon 2014 je za dveřmi a Bridgestone – světová jednička mezi výrobci pneumatik a pryže – na něm od 4. března 2014 představí své revoluční inovace. Koneckonců, budoucnost na nikoho nepočká.

Návštěvníci expozice Bridgestone v hale 6 se budou moci na vlastní kůži seznámit s budoucností motorismu. Bridgestone totiž již dnes pracuje na nových technologiích pro trvale udržitelnější budoucnost. Příkladem je prototyp druhé generace konceptu bezvzduchové pneumatiky Bridgestone AirFree, která je 100% recyklovatelná. Nebo revoluční technologie „ologic“, která stanovuje nová měřítka pro aerodynamiku a energetickou účinnost, přičemž první uplatnění nalezla v elektromobilu i3. Dalším krokem k trvalé udržitelnosti je pneumatika Ecopia EP001S s hodnocením A/A, která přináší pro konvenční vozy novou úroveň bezpečnosti a ekologických vlastností. Bridgestone rovněž představí nejnovější generaci zimních lamelových pneumatik Blizzak LM001.

Ať se na to podíváte z jakéhokoli úhlu, hlavním poselstvím značky Bridgestone na
84. mezinárodním autosalonu v Ženevě bude trvalá udržitelnost a bezpečnost. Přijďte a sami se přesvědčte o tom, jak bude vypadat budoucnost a jak Bridgestone pracuje na tom, aby i v budoucnosti dojeli motoristé bezpečně do svého cíle a naše planeta se stále zelenala.

Navštivte expozici Bridgestone: č. 6253, hala 6 ve dnech 4. až 16. března 2014.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.