Vyberte si povinné ručení, které pro vás bude nejvýhodnější, a neutrácejte zbytečně!

Povinné ručení jsme povinni platit ze zákona. I tak ale můžete ušetřit, stačí porovnat si nabídku všech důležitých pojišťoven na trhu.

Stejně jako existují nejrůznější srovnávače na zboží, zájezdy, výhodné akce, nebo třeba půjčky, existují i na srovnání povinného ručení. Díky tomu může každý majitel automobilu ušetřit značnou částku peněz. Jestliže i vy patříte k těm, kdo tuto vychytávku nevyzkoušeli, na nic nečekejte a udělejte to. Proč také platit za něco víc, než je skutečně nutné?!

Důležité a nutné úhrady

Povinné ručení jsme povinni platit ze zákona. I tak ale můžete ušetřit, stačí porovnat si nabídku všech důležitých pojišťoven na trhu díky webu SrovnejTo.cz. Jednoduše kliknete na fialové tlačítko Spočítat ceny a vyjet si tu nejvýhodnější nabídku. Na vás pak bude, kterou z pojišťoven vyberete, ale uspořit je možné až neuvěřitelných 70 %! To vše během dvou minut a navíc Zelenou kartu obdržíte v okamžiku na váš e-mail, než vám jej doručí do schránky doručovatelka. 

Jednoduché a rychlé vyplnění online formuláře

Nemusíte mít obavy, že byste nezvládli samotné srovnání. Je přehledné pro ženy i muže. Stačí vyplnit druh vašeho vozidla, druh jeho použití, zdvihový objem, výkon, rok výroby a údaje o vás, jako je datum narození, bydliště a kontakty na Vás a pak také volitelné informace o vašem předchozím povinném ručení, které ale nejsou nutné. Pak už jen kliknete na Spočítat ceny a máte vystaráno. Pro lepší a rychlejší vyplnění je dobré mít u sebe doklady o vozidle a váš občanský průkaz.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Najděte i vy to nejlevnější povinné ručení pro váš automobil, neplaťte ročně přehnaně vysokou cenu za povinné ručení a staňte se spokojenými klienty některé z kvalitních pojišťoven. S webem SrovnejTo.cz se vám to jistě povede. Důkazem o jeho kvalitních službách je např. skutečnost, že má už téměř 3 000 fanoušků na sociální síti Facebook. A nezapomeňte se o něm zmínit i svým kamarádům a rodině, aby také zjistili, jestli neplatí víc, než musí. 

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.