Povinné ručení patří k produktům pojišťoven, které musí mít sjednán každý majitel motorového vozidla. Tímto způsobem je chráněn jak on samotný, tak všichni účastníci silničního provozu. Pojišťovny si to uvědomují, a proto nabízí klientům a to jak těm, kteří již povinné ručení mají, tak těm, jež jsou noví, zajímavé akční nabídky a bonusy, aby je přilákali a získali je „pod svá křídla“.

Mnoho majitelů vozidel o přechod k jiné pojišťovně často uvažuje, ale odrazuje je nejistota a vědomí, že neznají nabídky jednotlivých pojišťoven. Právě proto je tady možnost porovnat si jednoduše aktuální nabídky povinného ručení a to během chvilky online. Není potřeba nikam chodit, vše lze vyřídit z domu či práce, všechny dokumenty vám následně budou zaslány na váš email.

Kde se po novém povinném ručení poohlédnout

Nabídky mnoha tuzemských pojišťoven, které jsou známé, prověřené a spolehlivé, můžete porovnat na webových stránkách iPojištění.cz. Najdete zde nabídky kupříkladu od Slavia pojišťovny, Wüstenrot, Generali, Allianz, ČSOB, AXA a dalších.

Ušetřit můžete až 9 000 Kč za rok a celé porovnání vám zabere pouhých cca 1 minutu. Jako příklad si můžeme uvést pojištění na vůz Fabia r. v. 2009, 1200 cm3, kdy vás povinné ručení bude stát 2 190 Kč nebo nejčastěji užívaný vůz Škoda Octavia, 1600 cm3, jehož ručení stojí běžně i 6 830 Kč vás zde přijde na pouhých 1 796 Kč, což je rozdíl 5 034 Kč. Uzavřete-li povinné ručení u iPojištění.cz, získáte navíc zdarma právní pomoc.

Porovnání povinného ručení zvládnou ženy i muži, mladší i starší

Abyste zjistili, kolik můžete ušetřit, stačí kliknout na buton „Porovnat povinné ručení“. Zobrazí se vám krátký formulář, kde vyplníte typ a užití vozidla, bojem, výkon motoru, rok výroby, výrobce a typ vozu a jeho orientační cenu.

O majiteli vozu uvedete údaje, zda jde o fyzickou či právnickou osobu, jméno a příjmení, věk, PSČ, město, telefon a e-mail.  Jako poslední dva údaje vyplníte bezeškodní průběh měsíců a počet pojistných událostí. Pak už zbývá jen kliknout na buton „Porovnat nejlevnější nabídky“.

Vyzkoušejte srovnávač povinného ručení už dnes a začněte šetřit co nejdříve. To, co vám zbyde v peněžence navíc, můžete investovat do cestování či jiných potřebných nebo příjemných věcí.