Majitelé vozů Audi starších více než 4 roky ušetří při servisu a údržbě

[Tisková zpráva] Audi spouští nový věrnostní Audi Energy Program s mottem „Výhodně. Ve formě.“ Program je určen pro majitele vozů Audi starších více než 4 roky, kteří chtějí využívat kvalitních a profesionálních služeb autorizovaných servisů Audi. S knížkou slevových poukazů mohou pořídit Audi originální a výměnné díly, Audi originální příslušenství a servisní úkony s výrazným zvýhodněním.

Autorizovaní servisní partneři Audi nabízejí nyní s Audi Energy Programem odborný přístup, profesionální servisní úkony, Audi originální díly® a Audi originální příslušenství® za ještě výhodnějších podmínek. Audi Energy Program je správným řešením pro všechny naše zákazníky, kteří chtějí udržet svůj vůz Audi v nejlepší formě i během mnohaletého provozu. Jsem přesvědčen, že Audi Energy Program se mezi majiteli vozů Audi setká s velmi pozitivní odezvou, říká Jan Špinar, vedoucí oddělení After Sales Porsche Česká republika.

Výhodný Audi Energy Program je určen pro majitele vozů Audi starších více než 4 roky. Knížka slevových poukazů Audi Energy Program je pro zákazníky k dispozici u všech participujících servisních partnerů Audi a díky ní lze při údržbě, servisu a nákupu Audi originálních dílů® a Audi originálního příslušenství® ušetřit nemalé finanční prostředky.

Audi Energy Program zahrnuje 11 různých slevových poukazů: Audi originální příslušenství® (sleva 500 Kč), Audi originální kompletní kola (3+1 zdarma), výměny dílů podléhajících opotřebení (sleva 20 až 25 %; pneumatiky včetně měření a seřízení geometrie náprav, brzdové destičky/čelisti/kotouče/válečky, střední/zadní díl výfuku, sada rozvodového řemene, spojková lamela včetně přítlačného kotouče a ložiska/setrvačníku, přední/zadní tlumiče), 15% sleva na Audi originální a výměnné díly®, Audi sezonní prohlídka za 700 Kč, Audi originální vůně do vozu „Gekon“ zdarma při ceně opravy vyšší než 2500 Kč včetně DPH a použití Audi originálních dílů®.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Z jednoho Audi Energy Programu lze využít více poukazů najednou, slevy se však nesčítají, pokud na zboží nebo službu probíhá jiná slevová akce. Akce je určena pro nepodnikající fyzické osoby a pro podnikatele, kteří nejsou velkoodběrateli. Platnost první edice Audi Energy Programu je do konce roku 2017.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.