Audi zavádí pro své klienty výhodné servisní balíčky

[Tisková zpráva] Audi činí další důležitý krok ve své snaze o maximální spokojenost zákazníků. Po loňské premiéře Prodloužené záruky Audi následovalo na začátku letošního roku uvedení dalšího pilíře servisních služeb v podobě Servisních balíčků Audi. Nové služby znamenají pro zákazníky kromě výhodných cen a transparentních nákladů na údržbu také bezstarostný provoz po dobu až pěti let od pořízení nového vozidla Audi.

Pro zákazníky značky Audi je od 1. 1. 2012 připravena atraktivní nabídka Servisních balíčků Audi určených pro nové vozy a platných po dobu tří až pěti let od jejich uvedení do provozu s limitem až 150 000 ujetých kilometrů. Každý zákazník si tak může zvolit variantu ušitou přesně na míru svých potřeb. Kromě variability je dalším důležitým aspektem Servisních balíčků Audi transparentnost nákladů, protože Servisní balíčky Audi mají pro každou modelovou řadu pevnou cenu nezávisle na zvolené variantě motoru, převodovky a modelu. Tato cena je navíc výhodnější než souhrn úhrad za jednotlivé servisní úkony.

„Audi je lídrem v segmentu prémiových automobilů, a to se odráží i v naší nabídce poprodejních služeb koncipovaných pro maximální spokojenost zákazníků. Loni zavedená Prodloužená záruka Audi se setkala s pozitivním ohlasem a podobný úspěch si slibujeme i od nových Servisních balíčků Audi, s nimiž zákazníci získají celou řadu výhod,“ uvedl Michal Čížek, vedoucí divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Jsme přesvědčeni o tom, že argument jasně předem stanovených nákladů na údržbu přesvědčí nejen firemní klientelu, ale i soukromé zákazníky.“

Jednotlivé Servisní balíčky Audi nabízené ve třech variantách se vzájemně liší rozsahem plnění a maximální dobou platnosti, resp. počtem ujetých kilometrů (podle toho, co nastane dříve). Základní balíček Audi Service zahrnuje předepsanou údržbu vozu s předem stanovenými úkony a materiálem. Vyšší úroveň Audi Service Plus k tomu navíc přidává také výměnu vybraných dílů podléhajících běžnému opotřebení vozidla.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Na vrcholu nabídky stojí servisní paket Audi Complete, který nabízí maximální úroveň finanční jistoty. Jeho součástí je totiž kromě výše uvedeného servisního balíčku Audi Service Plus také již dobře známá Prodloužená záruka Audi, která kryje nečekané náklady na opravy v důsledku poruchy po celou dobu platnosti zvoleného servisního balíčku.

Základní balíček Audi Service pokrývá náklady na pravidelnou inspekční prohlídku v rozsahu předepsaném výrobcem včetně výměny motorového oleje a olejového filtru, pylového a vzduchového filtru, svíček, stíracích lišt, náplně do ostřikovačů, převodovky a brzdové kapaliny.

Programy Audi Service Plus a Audi Complete hradí navíc také výměnu brzdových kotoučů a destiček vpředu i vzadu a dílů podléhajících opotřebení v převodovém ústrojí (např. spojka). Počet výměn jednotlivých dílů je pevně stanoven a závisí na délce zvoleného programu. Servisní úkony týkající se ostatních dílů podléhají individuálnímu posouzení autorizovaného servisu Audi v ČR.

Zákazník si může zvolit dobu platnosti libovolného balíčku na 3 roky/90 000 km, 4 roky/120 000 km nebo na 5 let/150 000 km. Přechody mezi jednotlivými variantami během trvání programu nejsou přípustné. Balíček je možné pořídit vždy jen k novému vozu a je převoditelný na následné majitele. Cenu Servisního balíčku Audi lze zahrnout do pořizovací ceny vozidla a celou částku financovat například prostřednictvím Audi Finance. Klient pak pouze tankuje a užívá svůj vůz Audi bez obav z nenadálých výdajů na servis nebo opravy.

Všechna uvedená plnění jsou samozřejmě vázána na dodržování smluvních podmínek, mezi něž patří provádění údržby a oprav pouze u autorizovaných servisních partnerů Audi, včetně používání originálních dílů.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.