Prémiová asistenční služba BMW Mobile Care posiluje

[Tisková zpráva] Asistenční služba je nyní rozšířena o nová výjezdová vozidla BMW Servicemobil.

Servis pro zákazníky je nyní zajišťován vozy BMW X3 plně vybavenými přístroji a diagnostikou potřebnou pro opravy v místě poruchy. Vozy BMW X3 mají inteligentní pohon všech kol xDrive a tím i jednoduchý přístup do náročnějších terénů.

Jízda s vozy BMW je čistou radostí. Občas se ale vyskytnou situace, kdy i ne zcela vlastní vinou se řidič může ocitnout v tíživé situaci a není schopen další cesty. BMW zdokonaluje svoji asistenční službu a zvyšuje její kvalitu tak, aby odpovídala prémiovosti automobilů. Vlastní servisní automobily, mají Českou republiku rozdělenou na několik regionů a svojí dostupností pokrývají téměř celé území.

Jelikož jsou servisní automobily BMW vybaveny servisní a diagnostickou technikou určenou přímo pro vozy BMW a obsluhující personál vozy BMW dokonale zná, mají motoristé zaručeny vysoce kvalitní služby v situacích, kdy se nejvíce cení. Ze statistik vycházejících z reality v zemích, kde již tato služba funguje, vyplývá, že odborná a kvalitní asistence BMW je schopna vyřešit více než polovinu všech případů přímo na místě. To je přibližně dvojnásobný počet ve srovnání se standardní asistenční službou. Přínos pro zákazníky je tedy zřejmý.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Prémiovou asistenční službu nyní na území České republiky vykonávají speciálně upravené automobily BMW X3. Jejich výbava a úpravy vycházejí z dlouholetých zkušeností v této oblasti. Servisní vozidla jsou připravena učinit třeba diagnostiku elektronických systémů automobilu, ale pomohou například také v nepříliš běžných případech roztržení dojezdové pneumatiky run-flat či při jiných potížích. Pro zajištění potřebné míry bezpečnosti během zásahu na silnici jsou servisní vozidla vybavena výstražnými světly, kužely a další potřebnou signalizační technikou.
Prémiová asistenční služba společně s pětiletým servisním paketem Service Inclusive je dalším benefitem pro všechny zákazníky, kteří si již zakoupili či v budoucnu zakoupí nový vůz značky BMW v České republice.

V případě potřeby mohou zákazníci volat z České republiky na telefonní číslo 844 666 333 a ze zahraničí na tel.: +420 222 803 447.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.