Ať už hledáte kompletní péči o váš stávající automobil, nebo si chcete pořídit zcela nový či ojetý, objevili jsme pro vás místo, kde si splníte všechna přání. Stačí zajet do Auto Opat v Nupakách u Prahy.

Naleznete tady nejen kompletní autorizovaný servis pro značky ŠKODA a Volkswagen, showroom nových vozidel, ale také novinku. V březnu letošního roku totiž otevřela skupina Auto Opat čtyřpodlažní autobazar ojetých vozidel. Nově postavená budova pojímá až na 300 ojetých automobilů různého stáří, ze kterého si stačí vybrat ten pravý.

Velká část vozů navíc spadá do programu ŠKODA Plus s důrazem na roční vozidla. Tyto automobily patří mezi zánovní vozidla s maximálním stářím 18 měsíců a počtem najetých kilometrů, které nepřevyšují hranici 30 000. Jejich velkou výhodou je nejen čtyřletá tovární záruka, stejně jako při koupi nového vozu, ale také výhodná cena. Ta je až o 55 % nižší v porovnání s novými vozy.

Standard těchto vozů vychází vstříc přání zákazníků, kteří se dle statistik při výběru vozidla rozhodují zejména na základě kvality za výhodnou cenu, ale také dají na důvěryhodnost prodejce a poskytované služby, jako je kompletní servis a jeho snadná dostupnost. U Auto Opat jsou všechny tyto faktory samozřejmostí.

Dlouhá tradice péče o automobily začala již v roce 1993 se založením mateřské společnosti Auto Opat. Každoroční rozvoj služeb a servisu dosáhl pro společnost významného roku 2007, kdy se stala značkovým servisem pro ŠKODA Auto. V roce 2012 byl do provozu uvedený nový auto komplex v Nupakách. Kromě nově otevřeného autobazaru tady zákazníci naleznou i showroom s novými vozy a kompletní servisní služby včetně klempířských, mechanických i lakýrnických prací, jak pro značku ŠKODA Auto, tak pro Volkswagen.

A protože zákazník je na prvním místě, připravila skupina Auto Opat k příležitosti otevření autobazaru speciální výhody. Jednou z výhod je 0% akontace, při výběru vozidla si tak nemusíte dělat starosti s okamžitým složením zálohy. Zákazníky určitě také potěší 0% spoluúčast v případě sjednání pojištění přímo v Auto Opat. Kromě těchto automobilových lahůdek poskytuje společnost běžně také finanční služby, jako jsou krátkodobé i dlouhodobé půjčky včetně operativního leasingu.

Nový autobazar se nachází u dálnice D1 v Čestlicích – Nupakách. Auto Opat je tak dobře dostupný z Prahy i Středočeského kraje. A protože zákazník tady hraje vždy hlavní roli, je otevřeno po celý týden od 8 hodin ráno do 20 hodiny večerní.