Navštívili jsme nejmodernější autosalon BMW v Evropě

Na pražském Proseku vyrostl nejmodernější autosalon BMW nejen v Čechách, ale aktuálně i v Evropě. TopDrive byl při jeho otevření, které proběhlo 18. 10. 2012. Máme pro vás zajímavé informace a fotografie jak samotného autosalonu, tak lákadel, která najdete uvnitř.

Hradecká společnost Stratos Auto, spol. s.r.o. – autorizovaný dealer značky BMW od roku 2007, vybudovala svoji pobočku na Praze 9. Během velmi krátké doby, pouhých šesti měsíců, byl na Proseku postaven nový autosalon, který se může pyšnit nálepkou nejmodernější autosalon BMW v Evropě. Budova každého dealerství BMW vypadá jinak, neboť BMW AG nemá standardy pro exteriéry autosalonů. Přesně naopak je tomu u interiérů, vybavení a nábytku. Autosalon na Proseku splňuje veškeré standardy značky BMW, oficiálně platných až od roku 2013. „Strategie naší firmy je založena na prvotřídních a profesionálních službách v oblasti prodeje a servisu vozidel. Individuální přístup ke každému klientovi je pro nás samozřejmostí,“ říká Martin Strakoš, majitel a jednatel společnosti. Dále dodává, že doposud žádný autorizovaný dealer BMW v severní části Prahy nepůsobil. Společnost Stratos Auto novým autosalonem otevřela své jedinečné zázemí nejen klientům z hlavního města, ale i obyvatelům ze středních Čech. 

Autosalon tradičně sdružuje tři odlišné prostory pod jednu střechu – showroom (prodej automobilů a motocyklů), administrativní část a servis (včetně lakovny a klempírny). Orientaci na kvalitu a design jsme mohli vidět v prvních dvou částech budovy na každém kroku. Prohlídka se však týkala i servisních prostor, kde jsme byli seznámeni s nejmodernějším vybavením – diagnostika, pneuservis, lakovna, rovnací stolice atd. Otevření autosalonu byly přítomny i zajímavé historické stroje BMW – první vůz značky BMW vlastní konstrukce, model 3/20 z roku 1932 a motocykl BMW, model R32 z roku 1923. Zároveň zde byly prezentovány BMW M6, nový a aktuálně nejrychlejší vůz BMW v nabídce a zcela nový model motocyklu R 1200 GS, který bude oficiálně představen až na jaře 2013.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.