Světová premiéra zcela nové Mazdy6 v karoserii sedan na Mezinárodním autosalonu v Moskvě 2012

[Tisková zpráva] Společnost Mazda Motor Corporation představí na moskevském autosalonu ve světové premiéře novou Mazdu6 v karoserii sedan. Moskevský autosalon se bude konat od 29. srpna do 9 září 2012.

Nová Mazda6 je druhým modelem z nové generace vozidel značky Mazda, který využívá kompletní škálu technologií SKYACTIV v kombinaci s novým designovým jazykem „KODO – duše v pohybu“. Zároveň jde o první model vybavený systémem rekuperace brzdné síly Mazda i-ELOOP. Zavedení systému i-ELOOP je součástí druhé etapy strategie vývoje ekologických technologií „Mazda Building Block Strategy“. Tato strategie se zaměřuje na důsledné zlepšování základních automobilových technologií před postupným zavedením elektrických systémů, které umožní další snížení spotřeby paliva a emisí skleníkových plynů.

Nová Mazda6 maximálně využívá technické znalosti, zkušenosti a mistrovství konstruktérů společnosti Mazda ve všech oblastech – od jízdních vlastností, přes design až po ekologické parametry a bezpečnost. Je vlajkovou lodí nové generace produktů značky Mazda. Elegance, luxus a komfort nové Mazdy6 jsou na úrovni očekávané od automobilu střední třídy – vše je ideálně zkombinováno s požitkem z dynamické a svižné jízdy, která je základní součástí charakteru značky Mazda.

Model, který bude vystaven na moskevském autosalonu, bude v karoserii sedan a s výbavou určenou pro ruský trh. Osazen bude dvoulitrovým benzinovým motorem SKY-G s přímým vstřikem a šestistupňovou samočinnou převodovkou SKY-Drive.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Oficiální název autosalonu je Moscow International Motor Show 2012. Tiskové dny jsou 29 a 30. srpna, pro veřejnost bude autosalon otevřen od 31. srpna do 9. září 2012. Tisková konference společnosti Mazda se bude konat 29. srpna od 11:30 do 11:40.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.