Populární česká komedie radí, jak utopit doktora Mráčka. My se v nové rubrice „černý humor“ podíváme na to, jak utopit jedno z nejdražších aut.

Náš nový a nepravidelný občasník s humornými (jak pro koho) videi zahajujeme rovnou tím nejtěžším kalibrem – utopeným Veyronem.

Jak jistě víte, Bugatti Veyron je pekelně drahé auto, které disponuje i takovými ptákovinkami jako je např. ukazatel, který kromě aktuální rychlosti a otáček motoru ukazuje i to, kolik koní z celkového stáda 1001 zrovna využíváte.

Mohlo by vás zajímat i to, že k vozu jsou dva klíče – bez toho druhého není možné dosáhnout maximální rychlosti, nebo to, že sada čtyř pneumatik stojí v přepočtu přes 500 000 Kč. Při maximální rychlosti vydrží cca čtvrt hodiny, pak je nutné je vyměnit. S každou třetí výměnou obutí musí přijít i výměna samotných kol. Ta vyjdou na cca 1,5 milionu korun.

Pokud vás následující video zaujalo a chtěli byste to také zkusit, můžete si Veyrona cvičně sestavit v online konfigurátoru, o kterém jsem psali v páteční garáži.

Bugatti Veyron v jezeře

Na co řidič myslel, zůstane asi záhadou, stejně tak i to, co mu na jeho jízdu řekla pojišťovna 🙂