VIDEO: jak utopit Bugatti Veyron

Populární česká komedie radí, jak utopit doktora Mráčka. My se v nové rubrice „černý humor“ podíváme na to, jak utopit jedno z nejdražších aut.

Náš nový a nepravidelný občasník s humornými (jak pro koho) videi zahajujeme rovnou tím nejtěžším kalibrem – utopeným Veyronem.

Jak jistě víte, Bugatti Veyron je pekelně drahé auto, které disponuje i takovými ptákovinkami jako je např. ukazatel, který kromě aktuální rychlosti a otáček motoru ukazuje i to, kolik koní z celkového stáda 1001 zrovna využíváte.

Mohlo by vás zajímat i to, že k vozu jsou dva klíče – bez toho druhého není možné dosáhnout maximální rychlosti, nebo to, že sada čtyř pneumatik stojí v přepočtu přes 500 000 Kč. Při maximální rychlosti vydrží cca čtvrt hodiny, pak je nutné je vyměnit. S každou třetí výměnou obutí musí přijít i výměna samotných kol. Ta vyjdou na cca 1,5 milionu korun.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Pokud vás následující video zaujalo a chtěli byste to také zkusit, můžete si Veyrona cvičně sestavit v online konfigurátoru, o kterém jsem psali v páteční garáži.

Bugatti Veyron v jezeře

Na co řidič myslel, zůstane asi záhadou, stejně tak i to, co mu na jeho jízdu řekla pojišťovna 🙂

Podobné články:

1 komentář u „VIDEO: jak utopit Bugatti Veyron“

  1. Mám dojem, že jsem už četl článek o tomto incidentu, že mělo jít o pojistný podvod, že se snažil vymluvit se na nějakého ptáka či co, ale na základě tohoto videa mu to pojišťovna odmítla vyplatit. Už je to dýl, tak si to možná nepamatuju dobře a ani netuším, jak to nakonec dopadlo, zda neměl problémy kvůli pojistnému podvodu.

    Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.