Autopůjčovna – AutoOdStrejdy

Hledáte navýšení svého příjmu, jednoduše a bez námahy? Vaše vozidlo vám může začít slušně vydělávat. Naše autopůjčovna vám najde zájemce, kteří si vaše vozidlo budou chtít půjčit. V tomto ohledu jsme revoluční autopůjčovna.

Na serveru www.autoodstrejdy.cz naleznete dopravní prostředky, které vlastní lidé jako Vy nebo firmy. Půjčují je dále za velice nízké ceny. Ty se pohybují od 150 kč za den půjčení. V podstatě si zde můžete vypůjčit jakýkoliv dopravní prostředek o polovinu levněji než v běžné autopůjčovně. 
Majitelé dopravních prostředků platí za jejich prezentaci serveru www.autoodstrejdy.cz. 
Jejich dopravní prostředek je nabízen ostatním přímo v lokalitách, které si majitel zvolí. Majitel si sám určuje cenu a podmínky, za kterých bude svůj prostředek půjčovat.

Návštěvnost serveru je přes 20.000 návštěvníků měsíčně

Hlavní myšlenkou firmy je dát lidem možnost přivydělat si půjčováním svého automobilu, dodávky, přívěsu, karavanu nebo třeba raftu. Na druhé straně zákazníci, kteří shánějí tyto dopravní prostředky, mají obrovský výběr za super ceny a to přímo v místě bydliště.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Zájem o půjčování aut a ostatních dopravních prostředků je dnes obrovský a do budoucna bude počet půjčených aut stoupat. Žijeme v době, kdy lidé potřebují tyto prostředky ať už na dojíždění do práce nebo na podnikání. Velice častý je případ, kdy se chtějí přestěhovat, ale nemají do čeho naložit nábytek. Co uděláte, když se Vám auto porouchá? Rychle sháníte náhradu, nějaké řešení… Tím řešením je AutoOdStrejdy!

Jeden příběh…

Náš klient Petr si koupil vytoužené vozidlo za 800 tisíc korun. Měl ho dva roky a byl s ním spokojený. Ale jak jistě víte, provoz auta něco stojí. Petr měl dobré zaměstnání, ale na podzim se společnost pro kterou pracoval přemístila do Německa a on přišel o veškeré příjmy. Situace ho donutila k prodeji vozu. Jel tedy do autobazaru, kde si myslel, že prodá svoje auto alespoň za 500 tisíc korun a částečně tak vyřeší svoji finanční situaci. Byl šokován, když mu za auto nabídli pouze 160 tisíc. V ten den se Petr dozvěděl na sociální síti o projektu AutoOdStrejdy a kontaktoval manažera ve svém regionu. Na schůzce se dozvěděl, že svoje auto nemusí prodávat, když ho bude pár dní v měsíci půjčovat. Získá tak pasivní příjem. To se Petrovi zamlouvalo a dnes mu auto vydělává průměrně 8 tisíc korun každý měsíc po odečtení provozních nákladů a pojištění. Nyní má Petr skvělou práci a je rád, že auto tenkrát neprodal.

Jste v podobné situaci?

Finančníci z celého světa radí lidem: Začněte budovat svůj pasivní příjem! Je pohodlnější než ten pracovní. Tímto můžete začít:

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.