Z klubové scény – sraz BMW E46 Klubu

BMW E46 Klub funguje již pátým rokem a i letos byl vrcholem sezóny celorepublikový sraz. Přinášíme vám krátký report a fotky z nesmírně pohodové akce.

Pátý „velký“ sraz se konal 29.6. – 1.7. 2012 v Kácově, poblíž Zruče nad Sázavou, kde se členové klubu schází poslední tři roky. Klub sdružuje majitele BMW řady 3, generace e46 vyráběné v letech 1998 – 2006. Několik členů obnovilo svůj vozový park za novější modely a tak na srazu byly k vidění generace e90, e60 a e85, tedy trojky, pětky a Z4. Na pohodovou atmosféru to však nemělo nejmenší vliv. Lásku ke značce BMW sdílí všichni. 

Program sobotního dne odstartovala spanilá jízda po blízkém okolí. Obyvatelé vesnic, kudy vedla trasa spanilky, tak mohli vidět hada složeného asi z třiceti BMW. Odpoledne už klub odpočíval u bazénu. Protože v parném počasí bylo nutné dodržovat pitný režim, za volant už nikdo nesedal. Kdo by taky ujížděl před dobrotami, které se večer chystaly na grilu. V neděli se parta rozloučila a každý se vydal svou cestou k domovu.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.