Sraz Klubu sportovních aut v Brně (2013)

Měl to být největší sraz sportovních aut v historii KSA, ale lidé si jej budou pamatovat spíše jako nejdeštivější sraz. I tak se bylo na co dívat. TopDrive vám přináší pěkně „mokrou“ fotogalerii.

Krásné slunečné počasí, uvolněná atmosféra a mnoho nablýskaných vozů. Tak tomu bylo na srazu KSA před rokem (čtěte reportáž). Letos předpověď počasí slibovala občasné dešťové přeháňky a teplotu kolem 20°C. Realita však byla jiná, v sobotu 11.5. panovaly nad brněnským autodromem permanentní dešťové přeháňky a teplota kolem 10°C. Pro jezdce to byla určitě další dobrá zkušenost, protože i svezení na vodě (a že jí bylo) má něco do sebe, diváci však měli o poznání menší radost, ale opravdový fanoušek do aut překousne všechno, když je na co koukat. 

Vozů Porsche 911 GT3 vč. závodních verzí Cup zde bylo tolik, že jste o ně zakopávali na každém kroku. V hejnu gététrojek všech generací se i letos objevila vzácná RS 4,0. Další početné zastoupení zde měly BMW M3 e46 a e92, včetně verze CSL. O pořádné osmiválcové hřmění se staraly dva Mustangy a několik Corvette Z06. Lehkou váhu reprezentovaly KTM X-box včetně poslední novinky GT. Na okruhu se ukázalo i Ferrari 458 Italia v závodním provedení Challenge/Coppa. Nejexkluzivnějšími automobily byly Bugatti Veyron a zejména pak Maserati MC12. Jestli ale nějaký vůz stál za to, abyste kolem něj pět minut chodili a obdivovali jeho detaily, pak to byla Praga R1. Pěkně zblízka nafocenou pragovku najdete v naší galerii.

Více fotek najdete na našem facebooku

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.