Velký mezinárodní sraz sportovních aut v Brně

Klub sportovních aut tradičně pořádal jeden ze svých srazů na Masarykově okruhu, kam se sjela největší žihadla z republiky. Přinášíme vám reportáž a velkou spoustu fotek.

Ne náhodou se tyto srazy pořádají na závodních okruzích, které jsou přirozeným prostředím pro supersporty. Přítomná auta jsme viděli jak v akci na dráze, tak při odpočinku v boxové uličce. Akce se zúčastnily i závodní týmy, takže o „ostrou“ techniku nebyla nouze. Co zde tedy bylo k vidění? Mezi divácky nejatraktivnější vozy patřila dvojice Bugatti Veyron a Gumpert Apollo. S Veyronem se měl utkat Koenigsegg Agera, který bohužel nepřijel. Exkluzivní byly rovněž Porsche Carrera GT a Lamborghini Aventador. Chybět nemohly ani „řidičské“ modly jako BMW M3 (úžasné CSL, GTS a CRT), Porsche 911 GT3, GT3 RS (dokonce i verze RS 4,0), Ferrari F430, 599, Nissan GT-R, Audi R8 GT a dvojice Corvette Z06 a jedna ZR1. Lehkou váhu zastupovaly tradičně Lotus, Radical a Caterham. Na VIP parkovišti nešlo přehlédnout stařičké Maserati, Noble M12 a zcela nový kabriolet Porsche 911.

Kompletní galerii s více než 240 fotkami najdete na našich facebookových stránkách

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.