Autoklub ČR se zúčastní výstavy Motorsport Expo

Jednou z nejzajímavějších součástí letošního Autosalonu v Brně bude 3. ročník výstavy Motorsport Expo. Výstava zaměřená především na profesionály působící v motorsportu proběhne ve dnech 4. a 5. dubna. Součástí výstavy bude i bohatý doprovodný program pro fanoušky motoristického sportu a všechny návštěvníky autosalonu. Kromě přehlídky špičkové techniky a doplňků pro nejrůznější disciplíny motoristického sportu zde budou k vidění závodní vozy, v akci se představí projekty Formule Student čtyř vysokých škol a proběhnou autogramiády jezdců. Prezentovat se budou i nejrůznější organizace, zástupci závodních okruhů a pořadatelé nejvýznamnějších sportovních podniků, a to nejen z České republiky. 

Autoklub ČR prostřednictvím Federace automobilového sportu (FAS) a Federace motocyklového sportu (FMS) zastřešuje nejvýznamnější sportovní podniky a domácí šampionáty. Autoklub ČR ovšem nestojí jen za profesionálním motorsportem, ale pomáhá i v rozmanitých zájmových aktivitách svých členů. Je proto samozřejmé, že i Autoklub ČR se na výstavě bude prezentovat velkou expozicí na ploše 300 m2. Předvede zde, jak široký záběr má jeho činnost.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.