Nejrychlejší cesta k novému vozu Volvo – operativní leasing od Srba Servis

[et_pb_section bb_built=“1″ admin_label=“section“][et_pb_row admin_label=“row“][et_pb_column type=“4_4″][et_pb_text admin_label=“Text“]

Operativní leasing pro soukromé osoby je trendem dnešní doby – desetitisíce zákazníků si užívají svůj nový vůz bez starostí a za pravidelnou měsíční splátku.

Operativní leasing pro soukromé osoby je trendem dnešní doby – desetitisíce zákazníků si užívají svůj nový vůz bez starostí a za pravidelnou měsíční splátku. Tento moderní způsob financování vaší mobility nyní nabízí společnost Srba Servis pro vozy Volvo za výhodné ceny a s kompletním servisem. Operativní leasing je poskytován k praktickým rodinným modelům V40, V60 a XC60. Vyznačují se maximální bezpečností pro posádku, moderními technologiemi a atraktivním severským designem – to vše získáte za atraktivní cenu a s veškerou péčí od Srba Servis. Nabízené vozy Volvo jsou vždy špičkově vybavené – nechybí jim airbagy hlavy, ramen a boční airbagy SIPS, asistent pro rozjezd do kopce, automatická klimatizace, multimediální a navigační systém, systém automatického brzdění City Safety II, elektricky nastavitelné bederní opěrky, tempomat, parkovací asistent či multifunkční volant.

Operativní leasing je poskytován na dobu 24 měsíců s nájezdem 40000 kilometrů, jeho součástí je i kompletní pojištění vozu. Například Volvo V40 s úsporným naftovým motorem je nabízeno za 5 999 Kč měsíčně bez DPH, uživatel navíc nemusí řešit servis, pojistku či odprodej vozu, což dělá z operativního leasingu Srba Servis velmi pohodlný způsob užívání zcela nového vozidla. Přesvědčte se o výhodné nabídce operativního leasingu pro vozy Volvo přímo na stránkách Srba Servis.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.