Operativní leasing pro soukromé osoby je trendem dnešní doby – desetitisíce zákazníků si užívají svůj nový vůz bez starostí a za pravidelnou měsíční splátku.

Operativní leasing pro soukromé osoby je trendem dnešní doby – desetitisíce zákazníků si užívají svůj nový vůz bez starostí a za pravidelnou měsíční splátku. Tento moderní způsob financování vaší mobility nyní nabízí společnost Srba Servis pro vozy Volvo za výhodné ceny a s kompletním servisem. Operativní leasing je poskytován k praktickým rodinným modelům V40, V60 a XC60. Vyznačují se maximální bezpečností pro posádku, moderními technologiemi a atraktivním severským designem – to vše získáte za atraktivní cenu a s veškerou péčí od Srba Servis. Nabízené vozy Volvo jsou vždy špičkově vybavené – nechybí jim airbagy hlavy, ramen a boční airbagy SIPS, asistent pro rozjezd do kopce, automatická klimatizace, multimediální a navigační systém, systém automatického brzdění City Safety II, elektricky nastavitelné bederní opěrky, tempomat, parkovací asistent či multifunkční volant.

Operativní leasing je poskytován na dobu 24 měsíců s nájezdem 40000 kilometrů, jeho součástí je i kompletní pojištění vozu. Například Volvo V40 s úsporným naftovým motorem je nabízeno za 5 999 Kč měsíčně bez DPH, uživatel navíc nemusí řešit servis, pojistku či odprodej vozu, což dělá z operativního leasingu Srba Servis velmi pohodlný způsob užívání zcela nového vozidla. Přesvědčte se o výhodné nabídce operativního leasingu pro vozy Volvo přímo na stránkách Srba Servis.