Do prodejen Srba Servis právě dorazila žhavá italská novinka – Fiat Tipo. Zaujme svou stylovou karoserii s jižanským šarmem, okouzlí také moderní technikou pro co nejpříjemnější cestování a nadchne vnitřním prostorem i praktičností.

Fiat Tipo 2016

Své zákazníky osloví bohatou základní výbavou – například klimatizací či audiosystémem s USB přípojkou, mohou však využít speciální výhodnou zaváděcí nabídku ve formě modelu Opening Edition. Ta nabídne šest airbagů, zadní parkovací senzory, elektricky vyhřívaná zrcátka, mlhovky či ovládání multimediálního systému na volantu. Zároveň je vyšperkován chromovanými prvky karoserie a koženým čalouněním volantu i hlavice řadící páky.

novém Fiatu Tipo se představuje také moderní multimediální systém Uconnect s pětipalcovou dotykovou obrazovkou a řadou funkcí, které vám zpříjemní cestování. Je vybaven bluetooth handsfree pro připojení mobilního telefonu, čtečkou SMS zpráv a můžete ho ovládat i pouhým hlasem. Systém je možné doplnit špičkovou navigací TomTom 3D Touch nebo zadní parkovací kamerou.

V atraktivní karoserii Fiatu Tipo vždy najdete dostatek místa pro náklad i pasažéry – disponuje zavazadlovým prostorem o objemu 520 litrů, skvěle tedy zastane funkci praktického rodinného vozu. Té prospívá i paleta moderních úsporných pohonných jednotek – zákazník má na výběr mezi dvěma benzínovými a dvěma dieselovými motory, které disponují extrémně nízkou spotřebou již od 4,1 l/100 km. Základní cena je stanovena na mimořádně výhodných 281 300 Kč. Nechte se okouzlit italskou krásou a přijďte se o kvalitách nového Fiatu Tipo přesvědčit do prodejen Srba Servis.