5 důvodů, proč si nekoupit Audi A8 L Security

Je to nejbezpečnější Audi, jaká kdy byla vyrobena. Tento luxusem napěchovaný tank odolá střelbě i explozím. V očích běžných řidičů má však slabá místa. Zde je pět důvodů, proč si tuhle Audi nekoupit.

Důvod 1. – před závistí neochrání

Stupeň balistické ochrany označovaný jako VR9 vás sice ochrání před vším, flobertkou počínaje a plastickou trhavinou konče, ale proti závisti souseda, která neváhá obtáhnout cizí auto pětikorunou, to nestačí.

Důvod 2. – hračky, které nevyužijete

Hasicí systém, megafon, modré majáky, zásobník čerstvého vzduchu pro případ nouze či selektivní odemykání dveří jsou sice fajn, ale sebevražedné sklony vašich harantů zkrotíte i běžnou dětskou pojistkou na zadních dveřích.

Důvod 3. – žádný diesel

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Audi do modelu A8 Security montuje buď osmiválec 4.0 TFSI (320 kW, 600 Nm), nebo dvanáctiválec W12 FSI (368 kW, 625 Nm), ale žádný diesel, takže smůla, tohle si český chalupář nekoupí.

Důvod 4. – maximálka jen 210

Když už se nahánět s českou kobrou 11 s příslibem odebrání řidičského průkazu, tak ať se tak stane v něčem, co jezdí alespoň 250 km/h.

Důvod 5. – žádný operativní leasing

Snadno dostupný operativní leasing od ŠkoFINu pro soukromé osoby, bez akontace, s kompletním balíčkem pojištění včetně veškerého servisu? Zapomeňte.

Asi vás nebude zajímat TEST Audi A8 L 4.2 TDI

Podobné články:

6 komentářů u „5 důvodů, proč si nekoupit Audi A8 L Security“

 1. Absolutně irelevantní článek psány pohledem českého šetřila o autě které pro nikoho takového zamýšleno není a určitě to není jejich cílová skupina. Někdy je lepší nepsat nic než takovou blbost

  Odpovědět
 2. Honzo,
  všechno, co čtete neberte vždy vážně a doslovně. Občas se totiž setkáte s ironií, občas se sarkasmem atd. Když se rozhlídnete na tomhle webu, tak zjistíte, že nepíšeme o autech pro „šetřili“.
  Pěkný den.

  Odpovědět
 3. Ať už autor chtěl nebo nechtěl napsat ironický článek, výsledkem je paskvil, který měl za cíl asi jen splnit kvótu vypublikovaných článků. Hodně chabé, snad se to již nebude opakovat.

  Odpovědět
 4. 1 důvod proč odejít z TopDrive na jiný server?
  Protože články tu stojí za hov.o… (a i označení „článek“ je v tomto případě hodně nadnesené)

  Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.