Jak vyrazit do přírody, svobodně i pohodlně

Ať už zvolíte off-road expedici po divokých rumunských horách s nocováním v hlubokých lesích, či road trip po pobřeží moře, střešní stany vám nabízí skvělý způsob, jak využít svá stávající vozidla k soběstačnému cestování. 

Auto-stanování se v posledních několika letech neustále rozrůstá. I proto se Thule rozhodlo spojit síly se značkou Tepui, kterou v roce 2010 založili Evan a Gabriela Curridovi. Ti se inspirovali k výrobě autostanů při své cestě do Venezuely, kde jich potkali stovky. Jejich myšlenka, dělat to lépe než ostatní hráči na trhu a vymyslet jednoduchý a rychlý systém rozkládání s vysokou odolností proti drsným povětrnostním podmínkám se stal během několika málo let skutečností

Od drsného terénního dobrodružství po rodinný výlet. Stany a příslušenství Thule Tepui jsou navrženy tak, aby se lidé dostali ven a poznali svět. Střešní nosiče BöHM je jediná firma v České republice, která vystavuje vzorek Thule Tepui přímo na autě.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

V Tepui se věnují navrhování nejkvalitnějších střešních stanů a příslušenství. Soustředí se především na neustálé zlepšování a poučují se z pořízených zkušeností a zpětné vazby od svých zákazníků. Po akvizici Tepui k Thule v roce 2018, je všem určitě jasné, že jde o spojení vizí a produktových portfolií obou značek. Spojením těchto firem vznikl těžko porazitelný soupeř v kategorii střešních stanů.„ uvedl Magnus Welander, generální ředitel a prezident skupiny Thule.

Výsledkem úspěšné akvizice jsou střešní stany Thule Tepui, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy pro snadnou instalaci téměř na jakékoliv vozidlo, ať už v kombinaci se střešními nosiči Thule, či originálním příslušenství automobilky.

Kamkoliv vás vášeň zavede, kudykoliv vede vaše cesta, s autostany Thule Tepui můžete žít svůj aktivní život naplno.

Ve společnosti Střešní nosič BöHM sdílíme vaši touhu trávit více času užíváním si volných chvil a méně času a starostí s tím, jak přepravit všechny potřebné věci a kde strávit noc. Proto prodáváme výrobky od firmy Thule, která se už 75 let zabývá vývojem chytrých a stylových produktů, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí, vysoce kvalitní, bezpečné a snadno použitelné. A jsme velmi rádi, že můžeme do našeho širokého portfolia produktů, které uspokojí zákazníky, kteří mají rádi aktivní život, přidat tento skvělý sortiment vysoce kvalitních střešních stanů a příslušenství Thule.

O firmě:

Střešní nosiče BöHM jsou moderní a profesionální firmou již od roku 1989, jsou také největším distributorem střešních nosičů, držáků kol a střešních boxů v České republice. Ve specializované prodejně zaměřené na funkční a kvalitní zboží naleznete více než 100 střešních boxů a více než 50 držáků jízdních kol různých typů pasujících na 99 % vozidel. Portfolio společnosti Střešní nosiče BöHM dále zahrnuje sněhové řetězy, doplňky střešních nosičů nejen pro řemeslníkytaxislužby a autoškoly. Nosiče pro zimní sporty, vodní sporty, ale také kočárky a sportovní vozíky. Svým zákazníkům nabízí kvalifikované služby – tým profesionálů s výběrem rád pomůže, poradí i vysvětlí. Vybrané příslušenství na místě namontují a vy zatím můžete počkat v pohodlném zázemí u dobré kávy. K dalším individuálním službám patří také mobilní servis a půjčovna.

 

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.