Ze hry kolem špionážních fotografií by měl i agent Jejího Veličenstva občas zamotanou hlavu. O pořádný rozruch se postaral Jaguar se svým připravovaným kombi modelem XF.

Automobilky se urputně snaží maskovat své testovací prototypy, aby nikdo nepoznal, o jaký automobil jde. Přesto se pravidelně setkáváme s tzv. špionážními fotografiemi, které zachycují tyto testovací prototypy a často tak prozradí alespoň základní kontury chystaného automobilu. A automobilky, ačkoli to nikdy oficiálně nepřiznají, jsou nakonec rády, že se o jejich voze píše. Už dávno dobře vědí, že díky této hře na kočku a myš mohou získat zpětnou vazbu na vůz, který se teprve připravuje a je tedy čas pro případné změny. Na automobilových webech a diskusních fórech se totiž hojně o špionážních fotkách hovoří.


Autor: worldcarfans

XF Sportbrake

V poslední fázi testování je „maskování“ prototypu už minimální, aby se tím zajistila dostatečná publicita ještě před samotnou premiérou. Jaguar se svůj připravovaný modelem XF Sportbrake snažil medializovat trochu konspiračně, když špionážní fotky maskovaného prototypu zveřejnil sám.
Přestože Sportbrake nebyl ještě představen, už má svůj účet na Twitteru, kde Jaguar před Vánoci zveřejnil fotografii, jak Santa Claus nakládá dárky do zamaskovaného kombíku!


Autor: Jaguar

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč třeba na benzín jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

bez komentáře