První informace pro kupce BMW M2

Vrabci na střechách si pomalu začínají cvrlikat o připravovaném BMW M2. TopDrive zachytil následující.

BMW by mělo model M2 představit na autosalonu ve Frankfurtu, výroba by se pak následně měla rozběhnout ještě před koncem roku 2015. Šestiválcový motor N55 3,0 l s turbodmychadlem není žádným tajemstvím. Jeho výkon se odhaduje na 360 až 380 k. Musí být silnější než motor v M235i a zároveň nesmí ohrozit M3. Zatímco M235i má samosvorný diferenciál za příplatek, M2, jakožto plnohodnotný M model, ho bude mít ve standardu. Dobrou zprávou je, že manuální 6stupňová převodovka ještě nevymřela. Většina lidí si sice připlatí za 7stupňovou dvouspojkovou automatiku, ale to už je každého volba.

Čtěte test BMW M235i.

Vůz by se měl nabízet pouze ve 4 barvách – černá (Black Sapphire), bílá (Alpine White), modrá (Long Beach Blue) a šedá (Mineral Grey). Zdali se do vzorníku dostane i oranžová, kterou mají některé prototypy, je zatím ve hvězdách. Interiér bude vyveden v černé kůži s modrými stehy. Navigační systém Professional a zadní couvací senzory budou součástí standardní výbavy. Připlácet budete za celou řadu věcí, např. černá 19“ kola, couvací kameru, audio Harman Kardon, adaptivní světlomety atd.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

O dalších podrobnostech vás budeme informovat.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.