Život automobilového závodníka

Vytáčí vás dopravní zácpy a nekonečné kolony? Pojďte si sednout za virtuální volant a nacvičit triky, které potom předvedete na zaplněných silnicích.

Pro každého z nás je automobil naprosto nepostradatelným dopravním prostředkem, který nám pomáhá přepravit se z jednoho bodu na místo potřeby. Mnohdy nás však zaskočí nepříjemná dopravní situace, kdy se přes celé město pohybujeme v dlouhých kolonách. Samozřejmě takové situace nastávají v okamžicích, kdy nejvíce spěcháme. Proto mnoho z nás dostane chuť všechny automobily před námi předjet nedovoleně nebo si mezi nimi prorazit cestu. Toto se v praxi moc nevyplácí, proto si to můžeme superhry zdarma, kde se nádherně odreagujeme. Pojďte si tedy sednout za virtuální volant a nacvičit triky, které potom předvedete na zaplněných silnicích. Můžete vyzkoušet i slovenské hry na webu Onlinovky.sk.

Earn to Die

Naprosto skvělá hra, kde si budeme prorážet cestu přes mnohé překážky a dokonce přes neúnavné zombie. Limitovat nás bude samozřejmě množství paliva a také to, do jaké míry si vylepšíme automobil. Můžete k němu přikupovat nová kola, motor, nádrž, turbo, převodovku a také speciální zbraňové systémy. Cílem je dostat se co nejdále. Následně získáte peněžní bonus a vylepšíte si auto. Takto se bude situace opakovat, dokud nezískáte to nejlepší vybavení. Spusťte si Ern to Die.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Freeway fury 2

Další hrou na našem seznamu jednoznačně nepohrdnete. Vašim cílem ve hře je projet skrze kolonu na dálnici co nejdále. Samozřejmě jakmile narazíte, jste zpomaleni a hlavně Vaše auto se začne poškozovat. Můžete také vyjet ze silnice, kde na Vás však čekají jiné překážky v podobě pouličního osvětlení. Pokud se rozhodnete jet po trávě, zjistíte, že budete velmi rychle zpomalovat a svého protivníka stejně nepředjedete. Čím větší vzdálenost urazíte, tím více se Vám také nabije nitro, které je velmi užitečným pomocníkem při předjíždění. Spusťte si Freeway fury 2.

Pipe Riders

Pro motorkáře máme přichystánu také skvělou hru. Grafika hry je sice pro někoho zastaralá, v tomto případě se však jedná o skvělou volbu. Ve hře se budete pohybovat 3D tunelem, který pro Vás bude připravovat nelehké překážky, kterým je třeba se vyhnout. Váš štít je samozřejmě omezený, proto jakmile jej vyčerpáte a narazíte, musíte hrát kolo od začátku. Hra je skvělá na odreagování se. Ve hře si užijete celkem dva módy. Jeden je závod s časem a druhý je čistě na přežité, tedy jak dlouho vydržíte, než zničíte motorku. Ovládání hry je velmi jednoduché a intuitivní. Spusťte si Pipe Riders.

Slot car

Následující hra je určena hlavně pro závodně založené řidiče a také pro lidi, kteří se rádi vracejí do dětství. Ve hře na Vás čekají závody autíček na dálkové ovládání. Stejně jako ve skutečnosti je důležité projíždět jednotlivé úseky ve správné rychlosti, jelikož Vám hrozí vylétnutí z trati a tím pádem ztráta drahocenných vteřin. Pokud se Vám nepodaří závod vyhrát, pak máte samozřejmě možnost jej několikrát opakovat. Díky tomu si trať nacvičíte a poté ji projedete jako Schumacher. Spusťte si Slot car.

Rally point

Poslední hra v našem seznamu je určena pro milovníky rallye. Můžete v ní změřit své síly s počítačem. Hra disponuje velmi pěknou 3D grafikou. Vašim cílem je překonat soupeře na klasických rallye tratích, tedy na sněhu, šotolině a mnoho dalších terénech. K dispozici je také turbo, které však využívejte pouze na rovinkách, jinak Vás nepříjemně překvapí jeho síla v zatáčkách. Pro rychlý průjezd zatáčkou se také hodí drift, čímž se doslova přiblížíte profesionálním jezdcům. Proto neváhejte a ihned sedněte za volant. Spusťte si Rally point.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.