Volkswagen představil Passat R-Line

Podnikatelská modla – VW Passat bude nabízen také jako samostatný model R-Line oděný do decentně sportovního hávu. Kdo už Passata vlastní a měl by zájem o samotný paket, tomu Volkswagen rád vyhoví.

Při pohledu na aktuální generaci Passatu nepoznáte rozdíl mezi nejslabší a nejsilnější verzí. Volkswagen se rozhodl nabídnout zákazníkům možnost „odlišit se“ v podobě modelu R-Line. Ten dostane decentní spoilery, černý difuzor v zadním nárazníku, prahy, 17 a 18palcová kola a sportovnější podvozek snižující světlou výšku vozu o 15 mm. V interiéru vás uvítají sportovní sedadla se specifickým čalouněním, hliníkový dekor palubní desky, hliníkové pedály a sportovní volant s perforovanou kůží a zploštělou spodní částí. Celé balení bude završeno tuctem znáčků R-Line. Najdete je v masce chladiče, na zádi vozu, prahových lištách, sedadlech a samozřejmě i na volantu.

Také čtěte: VW Passat Alltrack

Passat R-Line bude k mání ve verzi sedan (od € 30 225) a kombi. Těm, kteří Passat už vlastní nebo si jej hodlají koupit, ale nemají zájem o celý R-Line, mohou zvolit alternativu v podobě samotného paketu nárazníků, prahů a zadního spoileru za € 990.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.