VIDEO: Bagr ničí Škodu Superb

Sledujte, jak stavební stroj otevře Superb jako konzervu. Je to akt pomsty nebo jen ukázka toho, co vydrží největší škodovka? Nevíme.

Včera se na YouTube objevilo video, jehož autor nechápe smysl počínání obou bagristů, kteří ničí novou Škodu Superb. Fakt, že snímek pochází z České republiky, prozrazují okolní reklamy. Pokud víte, o jakou akci se jednalo, podělte se o to s námi v komentářích pod článkem.

Bagr vs. Superb

Podobné články:

13 komentářů u „VIDEO: Bagr ničí Škodu Superb“

 1. To si určitě hasiči připravují auto na ukázku vyprošťování lidí z havarovaného auta. Nejspíše se jedná o auto, které bylo určeno k sešrotování (třeba nějaký testovací vůz, prototyp) a tak ho alespoň takto hasiči využijí 😉

  Odpovědět
  • Tvuj komentar o hasicich je tezky stupid nazor. Nechapu kdo zatim stoji,ale nicit bagrem novy auto muze udelat jen totalni idiot.Nechapu absolutne vyznam tohoto pocinu!!!!!!!!!!­!!!!!!!!Ten kdo to zaplatil by mel byt proveren financakem,protoze ma zrejme hodne zbytecnych mergli.

   Kdyby to auto dali lidem potrebnym melo by to omnoho vetsi vyznam.

   Odpovědět
   • Jestli se skutečně jedná o vyřazený zkušební vůz nebo prototyp, tak to není žádné plýtvání. Testy, které se na něm měly provést se určitě provedly a do normálního provozu dát nejde. Pokud ještě může posloužit třeba hasičům, tak je to naopak velká úspora peněz.

    Odpovědět
 2. Nepřekvapilo by mě, kdyby to někdo dal na YT a poslal někomu odkaz jako vyhrůžku, co se mu může stát (když bude „zlobit“), až bude ve svém autě on.

  Odpovědět
 3. Takovych videi lze na YT najit vicero, a podle autoru se zpravidla jedna o vyrazene prototypy urcene k recyklaci. Tim samozrejme netvrdim, ze to musi byt i tento pripad.

  Odpovědět
 4. tohle bych udělal se všema smradlavejma plechovkama ve kterejch si vozíte ty svý líný tlustý prdele.Konečně vidím video kde se děje něco užitečného,lik­vidace věcí ničících životní prostředí,jen tak dál.

  Odpovědět
 5. Redaktoři takovéhoto webu a šéfredaktor tuplem by měli umět používat vyhledávač, nejlépe Google. Stačí zadat „Bagr Superb“ a vyjede vám pár odkazů na „konkurenční“ weby, které o tom psali už před půl rokem a vysvětlují, že opravdu šlo o vyřazené a poslouživší prototypy níčené za účelem hasičské soutěže ve vyprošťování. Zničili tak i další modely Škodovky a je jen dobře, že trénují na tom, co po českých silnicích jezdí v tak hojném počtu!

  Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.