VIDEO: Je tam manuál nebo automat?

Po Nürburgringu se prohání Jaguar F-Type roadster, ve kterém by automobilka měla testovat manuální převodovku. Je tomu skutečně tak? Nastražte uši a poslouchejte.

Jaguar F-Type, ať už v provedení roadster či coupé, je po všech stránkách krásný automobil. Zejména z pohledu jízdních vlastností si Jaguar zaslouží pochvalu, že navázal na éru ryzích sportovních vozů, které je radost řídit. Všechny verze F-Type však Jaguar prodává pouze s 8stupňovou automatickou převodovkou. Ta sice nestojí v cestě jízdním zážitkům, ale pro řadu nadšených řidičů je manuální převodovka nenahraditelná. A k radosti nás všech není tato varianta vyloučena ze strany samotné automobilky. Před dvěma lety jsme vás o tom informovali v článku Jaguar hlásí návrat k manuálním převodovkám. Nyní se na Youtube objevilo video z Nürburgringu, kde má Jaguar testovat právě model F-Type s manuální převodovkou

Otázka tedy zní: je tomu skutečně tak nebo slyšíme jen to, co slyšet chceme? V čase 0:45 je slyšet přeřazení, které by odpovídalo manuálu, stejně jako na samotném konci videa.   

Video od uživatele Gumbal

Je Jaguar na videu vybaven manuální převodovkou?

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

1 komentář u „VIDEO: Je tam manuál nebo automat?“

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.