Tohle je nový Range Rover

Land Rover tajil, tajil, ale neutajil. Internetem už kolují fotky nového Range Roveru. Čtěte, jaká bude nová ikona luxusních SUV.

Současný Range Rover je bezpochyby tím nejluxusnějším a v terénu nejschopnějším SUV. Někteří jej dokonce přezdívají jako Bentley do bláta. Nová generace už klepe na dveře a příznivci renžího se mají na co těšit. Vůz si ponechal majestátně-krabicovitý design, ale přesto působí velmi svěže. Nejpatrnější změny prodělala přední maska se světlomety a zadní svítilny. 

Pod kapotou najdeme přeplňované naftové i benzínové motory V6 a V8. Osmistupňové automatické převodovky a ovladač pohonu 4×4 Terrain Responce se už staly nedílnou součástí Range Roveru, takže s nimi můžete počítat i u novinky. Tou zásadní změnou na novém Range Roveru je jeho váha. Díky hliníkové konstrukci nezhubl o desítky, ale o stovky kilogramů, přesně o 500 kg! Budoucí majitelé tak budou ušetřeni pořízení řidičského průkazu skupiny C.

Aktualizováno: Land Rover lehce poodhalil nový model na videu

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

1 komentář u „Tohle je nový Range Rover“

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.