Range Rover Holland&Holland – lovecká sezóna začíná

A bude trvat přesně tři roky, během kterých se jistě podaří udat 120 úlovků. Řeč je o nejluxusnějším Range Roveru s luxusními puškami v kufru. Podívejte, jak si výrobce aut a výrobce zbraní představují auto pro myslivce.

Výrobce loveckých zbraní, firma Holland&Holland to dala „dohromady“ s Land Roverem. Projekt spadl do klína nedávno vzniklé divizi Special Vehicle Operations, která má na starosti např. Range Rover Sport SVR. Tentokrát však úkol zněl: vytvořit nejluxusnějšího Range Rovera. Základním stavebním kamenem se stal Range Rover Autobiography Black s prodlouženým rozvorem.

Kůže a pušky

Zelený lak karoserie této edice vás asi nechá klidným, protože to hlavní se nachází uvnitř vozu. Pohlédněte na to ořechové dřevo, jemnou kůži, rytiny, kterými Holland&Holland zdobí své zbraně a nakonec dvě plně polohovatelná křesla nahrazující zadní sedačky. Pochopitelně s veškerým multimediálním kolotočem okolo. V zavazadlovém prostoru se pak nachází kůží potažený kufr, ve kterém rozhodně nehledejte dámské šminky. Co se motoru týče, tak vás Land Rover nechce postavit před hotovou věc. Příznivci dieselů zvolí SDV8 (250 kW, 700 Nm) a naopak milovníci benzínu sáhnou po V8 Supercharged (375 kW, 625 Nm).

Velmi omezené zboží

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Land Rover plánuje vyrábět Range Rover v edici Holland&Holland po dobu 3 let s tím, že každý rok vyrobí pouze 40 vozů.

Názor TopDrive

Ještě než si na hlavu narazíte klobouk s bažantím brkem a rozeběhnete se k prodejci Land Rover, mrkněte do šrajtofle, jestli máte dost dukátů. Účet na tento Range Rover je € 230 000,–

Range Rover Holland&Holland je bezpochyby nádherný vůz, ale je nutné si přiznat, že je to „masírka“. Nebo si snad dovedete představit, jak uprostřed lesů nasedne do toho luxusního interiéru parta myslivců v zablácených holínkách hned potom, co do kufru naložili skoleného jelena či kance?

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.