Špionážní fotky nového MINI

MINI letos představí další nový model – Countryman Coupé. Automobil je nyní ve fázi předprodukčního prototypu, který podstupuje sérii testů, při nichž byl zachycen.

MINI Countryman Coupé bude sedmým modelem na téma MINI. Vůz vychází z konceptu Paceman, který se ukázal veřejnosti v lednu 2011 na autosalonu v Detroitu. Jde o „vysoké“ coupé stojící na podvozku největšího MINI – modelu Countryman, který nabízí možnost pohonu všech kol. Bližší informace o technice a motorech zatím známé nejsou, ale předpokládáme, že si Countryman Coupé vystačí s aktuální nabídkou přeplňovaných benzínových motorů 1,6 l a dieselů 2,0 l. Novinka se představí v září 2012, prodej by měl pak začít od roku 2013.

Názor TopDrive

Countryman Coupé aspiruje na nejzbytečnější model v nabídce, ale předpokládáme, že tento vůz si budou zákazníci kupovat jen proto, že se jim prostě bude líbit. Jízdní vlastnosti budou ovlivněny vyšší světlou výškou, takže sportovně založení řidiči zůstanou u klasického malého MINI či MINI Coupé.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.