Jedete na výlet, malinko se to protáhne a pak horko těžko hledáte, kde přečkat noc. S MINI karavanem či střešním stanem tahle starost odpadá. Podívejte se na nový rozměr kempování v podání MINI.

Automobily MINI přináší originální, nápadité a mnohdy i vtipné řešení. MINI tuto nápaditost povýšilo na další level představením karavanu Cowley a střešního stanu Swindon. Jste-li vyznavači „karavanového“ způsobu žití a cestování, pak vám obě řešení budou možná povědomá, ale způsob, jakým se toho MINI zhostilo, je „mini“ originální.

Cowley

Cowley je karavan a polní kuchyně v jednom, který můžete zapřáhnout nejlépe za model MINI Clubman či Countryman. Lůžkový vůz nabízí prostor pro dvě osoby, napájení na 230 voltů, TV/DVD a hi-fi stereo systém, vzadu pak dvojici sporáků na plyn, vodní nádrž s čerpadlem, možnost mytí nádobí v kuchyňském dřezu a solární modul pro dobíjení palubní baterie.


Autor: BMW – MINI

Clubman a Cowley

Cowley koresponduje s barvou vozu a nechybí mu ani obligátní „rychlé“ pruhy. Důležitější je fakt, že přívěs jen minimálně převyšuje výšku Clubmana a jeho tvar připomínající šnečí ulitu je aerodynamický, což bude mít pozitivní vliv na spotřebu paliva tažného vozu. Váha přívěsu je jen 300 kilogramů.


Autor: BMW – MINI

Cowley uvnitř

Swindon

Ne každý se chce při svých cestách tahat s polní kuchyni za zády a vystačí si jen se stanem. Trefně to vystihuje střešní stan umístěný na nejsilnějším modelu John Cooper Works Countryman. Na střešním nosiči je aerodynamický box ukrývající rozkládací stan. Cesta za odpočinkem vede přes výsuvný hliníkový žebřík. I barva boxu koresponduje s barvou Countrymana, takže stylu je učiněno za dost.