MINI přeje výletníkům

Jedete na výlet, malinko se to protáhne a pak horko těžko hledáte, kde přečkat noc. S MINI karavanem či střešním stanem tahle starost odpadá. Podívejte se na nový rozměr kempování v podání MINI.

Automobily MINI přináší originální, nápadité a mnohdy i vtipné řešení. MINI tuto nápaditost povýšilo na další level představením karavanu Cowley a střešního stanu Swindon. Jste-li vyznavači „karavanového“ způsobu žití a cestování, pak vám obě řešení budou možná povědomá, ale způsob, jakým se toho MINI zhostilo, je „mini“ originální.

Cowley

Cowley je karavan a polní kuchyně v jednom, který můžete zapřáhnout nejlépe za model MINI Clubman či Countryman. Lůžkový vůz nabízí prostor pro dvě osoby, napájení na 230 voltů, TV/DVD a hi-fi stereo systém, vzadu pak dvojici sporáků na plyn, vodní nádrž s čerpadlem, možnost mytí nádobí v kuchyňském dřezu a solární modul pro dobíjení palubní baterie.


Autor: BMW – MINI

Clubman a Cowley

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč třeba na benzín jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

 Nepřehlédněte: Srovnávací test MINI Countryman – benzín vs. nafta

Cowley koresponduje s barvou vozu a nechybí mu ani obligátní „rychlé“ pruhy. Důležitější je fakt, že přívěs jen minimálně převyšuje výšku Clubmana a jeho tvar připomínající šnečí ulitu je aerodynamický, což bude mít pozitivní vliv na spotřebu paliva tažného vozu. Váha přívěsu je jen 300 kilogramů.


Autor: BMW – MINI

Cowley uvnitř

Swindon

Ne každý se chce při svých cestách tahat s polní kuchyni za zády a vystačí si jen se stanem. Trefně to vystihuje střešní stan umístěný na nejsilnějším modelu John Cooper Works Countryman. Na střešním nosiči je aerodynamický box ukrývající rozkládací stan. Cesta za odpočinkem vede přes výsuvný hliníkový žebřík. I barva boxu koresponduje s barvou Countrymana, takže stylu je učiněno za dost.

Podobné články:

3 komentáře u „MINI přeje výletníkům“

  1. Nevím jak to mají ošéfované, ale u běžného osobáku se nosnost střechy pohybuje mezi 70-100kg…to bude asi určené jen pro hubené. 😎

    Odpovědět
  2. asi to bude pro dve modelky na vylet do prirody 😉 ty dohromady ani tech 100 kg nedaji, spis budou mit problem, kam nacpat kufry se vsema nahradnima maskama na gesicht 🙂

    Odpovědět

Napsat komentář