Nissan 370Z s omlazenou tváří

Má-li vaše 350Z či 370Z už dost šrámů z okruhových šarvátek, pak je nejvyšší čas jej vyměnit za čerstvý kus. Model 370Z přichází pro tento rok s faceliftem. Ten se dotkl víceméně jen vzhledu, takže z pohledu techniky zůstalo vše při starém.

Na začátek vás můžeme hned uklidnit, motor žádnou změnou neprošel. Pořád je to ten hrubián s 6 válci a výkonem 241 kW (328 k). Oba typy převodovek, jak manuální, tak automatická, zůstaly v nabídce. Drobné změny se odehrály na podvozku, aby autu lépe vyhovovaly evropské silnice. Podobně na tom byl loňský 370Z GT Edition. Facelift přinesl LED denní svícení v předním nárazníku, jiný design kol Rays a červeně lakované brzdy pro vozy vybavené sportovním paketem. Do vzorníku barev karoserie přibyly dva nové odstíny červené a modré (Magma Red aMidnight Blue). Faceliftovaný model by se měl začít prodávat v USA během léta, následně pak i v Evropě.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.