Připravili jsme pro vás další soutěž o zajímavé ceny. Tentokrát ji ocení zejména vášniví fotografové svých motorových miláčků.

Soutěž je ukončena

Výherci CEWE FOTOKNIHY jsou Jiří Heinrich z Telnice u Brna, Markéta Babičová, Ostrava a tramtariezamnou@******.cz. Gratulujeme!

Tři soutěžící, kteří správně odpoví na otázku, vyhrávají CEWE FOTOKNIHU formátu A4 s tvrdou vazbou v hodnotě 799,- Kč.

Vytvořte si originální vzpomínku na svého motorového miláčka nebo zmapujte svoji řidičskou kariéru ve formě jedinečné CEWE FOTOKNIHY!

CeWe Color vyrábí více než milion CEWE FOTOKNIH ročně a je největší světovou společností zpracovávající fotografie.

Víte, že ve společnosti CeWe Color spatří ročně světlo světa více než 3 miliardy barevných fotografií? Kdybychom všechny tyto fotografie vytvořili ve velikosti 10×15 a poskládali je do jedné řady za sebou, vznikl by pás fotografií dlouhý přes 450 616,32 km. Tímto pásem by bylo možné omotat celou zeměkouli desetkrát!

 

Fotografiefotoknihy a další fotografické služby si můžete objednávat na www.FOTOLAB.cz nebo můžete kdykoli navštívit jednu z 55 poboček FOTOLAB, kde Vám rovněž poradí s výběrem správného fotoaparátu a příslušenství a vysvětlí Vám veškeré jejich funkce (a to i u zboží zakoupeného přes eshop.FOTOLAB.cz).

Více o fotoknize pro výherce.

Nápovědu hledejte na stránkách soutěže o nejlepší CEWE fotoknihu.Video: CEWE FOTOKNIHA roku 2011

Podmínky soutěže

  • podmínkou zařazení do slosování je správné zodpovězení soutěžní otázky
  • soutěž trvá od 13. 2. do 26. 2. 2012
  • slosování proběhne 27. 2. 2012 a výherce bude informován e-mailem na adresu uvedenou u odpovědi na soutěžní otázku nejpozději do 3 dnů od slosování
  • výherce bude rovněž zveřejněn na serveru TopDrive.cz
  • soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci společnosti Internet Info ani jejich rodinní příslušníci