Nový Jaguar XE na pneumatikách Dunlop

[Tisková zpráva] Nový Jaguar XE obouvá pneumatiky Dunlop. Atraktivní čtyřdveřový sedan je k dostání na několika variantách kol i pneumatik. Výrobce pneumatik Dunlop nabízí pro tohoto předního výrobce osobních automobilů celkem pět možností obutí.

Pneumatiky Dunlop BluResponse J o rozměru 205/55 R17 95Y XL a Dunlop Sport Maxx RT J o rozměrech 225/50 R17 98 Y XL, 225/45 R18 95 Y XL, 225/40 R16 93 Y XL a 255/35 R19 96 Y XL jsou nabízeny na Jaguaru jako součást pokračujícího vztahu těchto dvou ikonických značek. Všechny pneumatiky jsou označeny písmenem J, které poukazuje na to, že Dunlop vyvinul tyto pneumatiky speciálně pro vozy značky Jaguar.

Několikanásobně oceněná pneumatika Dunlop BluResponse je proslulá použitím polymerů odvozených ze závodních okruhů, které zajišťují mimořádnou přilnavost na mokru, zatímco pneumatika Dunlop Sport Maxx RT je navržena tak, aby zajistila závodní přilnavost a brzdné vlastnosti přinášející řidičům ty pravé zážitky z dynamické jízdy. Tyto vlastnosti napomáhají Jaguaru XE k vyšší výkonnosti na silnici.

Nick Harley, výkonný ředitel divize originálního vybavení osobních automobilů, Dunlop EMEA, uvedl: Jsme velice potěšení a hrdí, že pokračujeme v dodávkách pro značku Jaguar, obzvláště pro takto atraktivní nový vůz. Vybavili jsme pneumatikami úplně první Jaguar a náš vztah roku od roku stále posiluje. Nový model XE je moderní, výkonný a vybroušený sportovní sedan vyráběný automobilkou Jaguar a pneumatiky Dunlop jdou ruku v ruce s vylepšenou dynamikou tohoto vozu.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.