Mercedes odhaluje černou vdovu

Dnes Mercedes-Benz představí svoji poslední pecku – SLS AMG ve verzi Black Series. Buďte při tom. Právě odhaleno!!!!

Nejdříve tu bylo SLS AMG – vrcholný Mercedes s motorem V8 6,2 l s výkonem 420 kW. Zanedlouho přišla i otevřená verze Roadster. Letos Mercedes na svém SLS AMG zapracoval a výsledkem bylo SLS AMG GT, které bylo vylepšené po všech stránkách – podvozek, motor (435 kW/650 Nm), převodovka a nakonec i interiér. SLS AMG GT a SLS AMG GT Roadster se prodávají od října 2012. V srpnu jsme vám přinesli informaci o testování připravované Black Series. Ta by měla představovat absolutní vrchol současných silničních Mercedesů. Výkonově se atmosférický osmiválec posunul až někam k 478 kW, tedy 650 koním! Není to ještě potvrzené, ale přes 600 koní to bude určitě. Tomu opět odpovídají silnější brzdy a ultimativněji nastavený podvozek odladěný na Nürburgringu. Hodnota akcelerace klesla k 3,4 sekundám na 100 km/h a maximální rychlost bude 320+ km/h. Během dnešního dne se vůz oficiálně představí. Sledujte nás.

Aktualizováno:

Výkon 464 kW (631 k). Upravené sání, jiné vačky, olejové hospodářství a chlazení. Keramické brzdy ve standardní výbavě. Pohotovostní hmotnost 1550 kg. Předpokládaná cena cca 6,3 mil. Kč.

Zamaskovaný prototyp na Nürburgringu

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Podobné články:

1 komentář u „Mercedes odhaluje černou vdovu“

  1. Hmm, co je to „ultimativněji nastavený podvozek“?

    Kromě toho,nerozumím tomu, že tu tohoto s přehledem nejsilnějšího auta „Hodnota akcelerace klesla“. Takže předchozí modely měly vyšší akceleraci?
    A nebo spíš klesla doba, za kterou auto zrychlí z 0 na 100km/h?

    Na to, že je pod článkem podepsán šéfredaktor, bych čekal trošku lepší úroveň vyjadřování.

    Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.