Mercedes odhaluje černou vdovu

Dnes Mercedes-Benz představí svoji poslední pecku – SLS AMG ve verzi Black Series. Buďte při tom. Právě odhaleno!!!!

Nejdříve tu bylo SLS AMG – vrcholný Mercedes s motorem V8 6,2 l s výkonem 420 kW. Zanedlouho přišla i otevřená verze Roadster. Letos Mercedes na svém SLS AMG zapracoval a výsledkem bylo SLS AMG GT, které bylo vylepšené po všech stránkách – podvozek, motor (435 kW/650 Nm), převodovka a nakonec i interiér. SLS AMG GT a SLS AMG GT Roadster se prodávají od října 2012. V srpnu jsme vám přinesli informaci o testování připravované Black Series. Ta by měla představovat absolutní vrchol současných silničních Mercedesů. Výkonově se atmosférický osmiválec posunul až někam k 478 kW, tedy 650 koním! Není to ještě potvrzené, ale přes 600 koní to bude určitě. Tomu opět odpovídají silnější brzdy a ultimativněji nastavený podvozek odladěný na Nürburgringu. Hodnota akcelerace klesla k 3,4 sekundám na 100 km/h a maximální rychlost bude 320+ km/h. Během dnešního dne se vůz oficiálně představí. Sledujte nás.

Aktualizováno:

Výkon 464 kW (631 k). Upravené sání, jiné vačky, olejové hospodářství a chlazení. Keramické brzdy ve standardní výbavě. Pohotovostní hmotnost 1550 kg. Předpokládaná cena cca 6,3 mil. Kč.

Zamaskovaný prototyp na Nürburgringu

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

Podobné články:

1 komentář u „Mercedes odhaluje černou vdovu“

  1. Hmm, co je to „ultimativněji nastavený podvozek“?

    Kromě toho,nerozumím tomu, že tu tohoto s přehledem nejsilnějšího auta „Hodnota akcelerace klesla“. Takže předchozí modely měly vyšší akceleraci?
    A nebo spíš klesla doba, za kterou auto zrychlí z 0 na 100km/h?

    Na to, že je pod článkem podepsán šéfredaktor, bych čekal trošku lepší úroveň vyjadřování.

    Odpovědět

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.