Exkluzivní a elegantní: Porsche Panamera Platinum Edition

[Tisková zpráva] Praha, 18. října 2012 – Značka Porsche přichází s exkluzivním provedení modelu Panamera Platinum Edition. Tato speciální edice nabízená pro modely Panamera, Panamera 4 a Panamera Diesel se vyznačuje propracovanými individualistickými designovými doplňky v barvě platinum silver, které jsou doplněné bohatou výbavou a exkluzivně řešenými detaily. Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů Porsche v České republice, uvede tuto edici na český trh již na konci listopadu letošního roku.

Stříbrnou barvou platinum silver jsou u tohoto modelu lakovány spodní části krytů vnějších zrcátek, lamely otvorů pro vstup chladicího vzduchu, ventilační otvory v designu modelu Turbo, umístěné na bocích za předními koly, dekorace na víku zavazadlového prostoru a zadní difuzor. V kombinaci s pěti barvami karoserie, které jsou pro tuto edici určeny, vytvářejí detaily elegantní celek. Zvolená barevná provedení karoserie obsahují nejen standardní černou a bílou barvu, ale také metalické barvy – černou basalt, šedou carbon grey a tmavý mahagonový odstín. Celek dotvářejí lesklé černé lišty lemující boční okna.

Standardní výbava obsahuje řadu často žádaných doplňků. Mezi dodávanou výbavu patří například bi-xenonové světlomety a přední parkovací asistent. Automaticky zatmavitelná zpětná zrcátka (vnitřní i vnější) zamezují oslnění od vozidel jedoucích v závěsu. Celkově sportovní výraz speciální edice zdůrazňují i 19palcová kola Panamera Turbo, která mají ve svých středech červenou, černou a zlatou barvou zdobené znaky Porsche.

Velmi vyváženou atmosféru uvnitř vytváří dvoubarevná kombinace v provedení černá/béžová luxor. Speciálně pro model Panamera Platinum Edition je připraven paket polokoženého čalounění, který může být na přání zaměněn za čalounění kompletně provedené v kůži. Ve srovnání s předchozími dvoubarevnými kombinacemi interiéru je nové provedení poněkud upraveno. Černou barvou je čalouněna horní část přístrojové desky a dveřních výplní, prostor pro nohy, zadní části předních sedadel, stejně tak jako kryt zavazadlového prostoru. Ostatní části interiéru se vyznačují béžovou barvou luxor. Dalším atraktivním prvkem obsaženým ve standardní výbavě je sportovní volant, dále znaky Porsche na hlavových opěrkách a nápisy „Platinum Edition“ na výplni předních dveří.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Standardní výbavou je rovněž posilovač řízení Plus a vyhřívání předních sedadel, ale také systém Porsche Communication Management (PCM) s navigačním modulem. Tento multimediální systém svého řidiče nejen bezpečně navede do cíle cesty, ale současně také umožňuje prostřednictvím 7palcového barevného TFT displeje ovládat audioaparaturu s jedenácti reproduktory a výkonem 235 W.

Za model Panamera Platinum Edition zaplatí zákazníci 79 707 € včetně DPH. Cena vozu se vznětovým motorem začíná na 820 206 € včetně DPH a model Panamera 4 Platinum Edition má cenu stanovenou na 87 323 € včetně DPH.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.