VIDEO: Mercedes-Benz SLS AMG Black Series přistižen

Mercedes-Benz už pilně testuje další černou sérii, tentokrát ve verzi SLS AMG. Přinášíme vám špionážní video zachycující vůz v běžném provozu.

Model SLS AMG je to nejlepší, co vám může Mercedes-Benz aktuálně nabídnout. Letos v říjnu přijde jeho vylepšená verze s přídomkem GT. Ta bude k mání jako klasické coupé s těmi nádhernými dveřmi alias křídly racka a také jako roadster. Atmosférický osmiválec v SLS AMG GT bude mít výkon 435 kW (591 k) a točivý moment 650 Nm. Stovku bude zvládat za 3,7 sekundy a dech mu dojde ve 320 km/h. Verze Black Series byly vždy o kus rychlejší a lehčí, a nejinak tomu bude i v případě SLS AMG. Eseleso v „černém“ dostane agresivnější nárazníky, větší zadní difuzor, silnější brzdy a hlavně silnější motor. Inženýrům AMG se podařilo z téhož motoru vymáčknout další koně, konkrétně 478 kW (650 k).

Koukněte, jak se vůz s částečným maskováním prohání po německých silnicích.

SLS AMG Black Series

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

4 komentáře u „VIDEO: Mercedes-Benz SLS AMG Black Series přistižen“

   • No, to je spíš debilní otázka, ale ok: protože k takovýmhle plodům virálního marketingu se přece nebudu hlásit. Budu dál udržovat motofandy v domnění, že můj produkt je exkluzivní, zvláštní, že na něj číhají tisícovky papparaziů ve křoví…
    Vy pracujete v médiích? Žijete v jednadvacátém století? Číst a psát umíte? Kruci, tak mě netahejte za fusekli, že těmhle věcem nerozumíte.

    Odpovědět
    • Ono je to dvousečné. Automobilky jsou samozřejmě rády, že se píše o jejich budoucích novinkách, na druhou stranu, detaily před samotnou premiérou nechtějí prozradit. Proto jsou ty prototypy zakamuflované. Kdyby se výrobci chtěli „tak hrozně moc chlubit“ tak tyhle testovací vozy nebudou kamuflovat vůbec a rovnou je pošlou do ulic v celé své kráse. Je to taková hra na kočku a na myš, nicméně to nic nemění na faktu, že podobná videa a fotky nejsou dílem výrobců, ale těch paparazzi.

     Kdekoliv na internetu jsou podobná videa označována jako špionážní, tedy i v našem případě. Proč? Protože zkrátka a dobře špionážní jsou. Že si o té špionáži myslíte své, chápu.

     Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.