Chevrolet připravil pro Camaro Performance katalog 2013

Na Chevy Camaro seženete spoustu dílů, kterými zlepšíte jízdní vlastnosti a vzhled. Úpravců specializujících se na tento model je mnoho, ale pokud chcete zůstat věrni originálu, tak máte díky Performance dílům od Chevroletu šanci.

Chevrolet pro Camaro, stejně jako Ford pro model Mustang, připravuje tovární „performance“díly. V katalogu pro rok 2013 najdou majitelé Camar díly na verze 1LE, ZL1 a COPO. O všech těchto verzích jsme vás již informovali, takže ve stručnosti připomínáme, že 1LE stojí mezi vrcholným ZL1 a „běžnějším“ SS. V Performance katalogu najdete pro tuto verzi celý sortiment podvozkových dílů – tlumiče, stabilizátory, rozpěry atd. Majitelé přeplňované verze ZL1 si přijdou na své se silnějším palivovým čerpadlem, jiným diferenciálem, většími brzdovými kotouči a hliníkovými brzdovými třmeny od Bremba. Jako v nebi si budou připadat sprinteři závodící na ¼ míle s verzí COPO, protože na tu Chevrolet nabízí snad úplně všechno. Dobrou zprávou je, že Chevrolet nemyslí jen na majitele nových modelů, na své si přijdou i majitelé starších ročníku. Vše najdete na stránce: www.chevroletperformance.com

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.