BMW Group ČR hrdým partnerem e-on IBU World Cup Biathlonu 2012 v Novém Městě na Moravě.

[Tisková zpráva] Dnes odpoledne předal Petr Minařík, marketingový manažer společnosti BMW Group Česká republika prezidentovi Českého svazu biatlonu Václavu Fiřtíkovi 10 vozů značky BMW. Tyto vozy budou organizátorům e-on IBU World Cup Biathlonu 2012 v Novém Městě na Moravě sloužit k přepravě sportovců a organizátorů v rámci této sportovní akce.

BMW Group ČR poskytlo na dobu e-on IBU World Cup Biathlonu 2012 vozy BMW X1, X3, X5 a X6 , BMW řady 5 Gran Turismo a BMW řady 5 Touring. Ty jsou vybaveny inteligentním systémem pohonu čtyř kol xDrive a tím jsou více než vhodné do zimního počasí. V loňském roce bylo v ČR prodáno téměř 80% všech vozů s tímto systémem.

Poskytnuté vozy BMW jsou vybaveny střešními boxy, držáky na lyže a v interiéru mají průchozí nakládací systém. Tyto prvky usnadní přepravu sportovců s jejich vybavením.

e-on IBU World Cup Biatlon 2012 není jedinou sportovní událostí, kde je BMW Group v ČR partnerem. Patří sem i vánoční Carlsbad Ski Sprint (26.12.2011). V únoru letošního roku se stane partnerem FIS Cross-Country World Cup opět v Novém Městě na Moravě (11–12.2.) BMW Group ČR je rovněž dlouhodobým partnerem Lukáše Bauera. Ten od podzimu 2010 využívá pro reprezentační účely vozy BMW . Bauer se na závody a tréninky dosud přepravoval ve vozech BMW X3 a BMW řady 5 Gran Turismo.

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

Aktivity BMW Group v ČR tak navazují na celosvětově uzavřenou spolupráci BMW týkající se klasického lyžování. BMW je hlavním sponzorem IBU Biathlon World Cup a IBU Biathlon World Championship. V běhu na lyžích je BMW prémiovým partnerem FIS Cross-Country World Cup a rovněž i populární FIS Tour de Ski. BMW je i oficiálním automobilovým partnerem International Biathlon Union (IBU).

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.