Aplikace „Moje Porsche“  – luxusní zážitek pro Váš iPhone a iPad

[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ výhradní dovozce a prodejce luxusních vozů Porsche v ČR, připravila pro milovníky sportovních vozů Porsche a své zákazníky, moderní platformu pro iPhone a iPad. Revoluční aplikace, která nese název „Moje Porsche“, přináší aktuální nabídky nových modelů i ověřených vozů Porsche Approved, technické parametry vozů, nabídky servisních služeb a příslušenství Tequipment, stejně tak i propojení s Porsche Centry v České republice.

„S touto aplikací chceme našim zákazníkům zajistit snadnější komunikaci s našimi Porsche Centry v Praze a Brně. Stejně tak jim chceme dopřát komfortnější přístup k informacím o všech novinkách, akcích a nabídkách,“ říká Christian Lang Generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ. „Do budoucna plánujeme rozšíření této služby o pokročilou personalizaci a další exkluzivní obsah Porsche,“ dodává Lang.

Aplikace „Moje Porsche“ je volně dostupná platforma, kterou je možné do iPhone mobilních telefonů a tabletu iPad snadno a rychle nainstalovat již na jedno kliknutí. Aplikace distribuuje push zprávy při zveřejnění novinek či nabídek a zároveň synchronizuje obsah s webem http://auto.porsche.cz. Jakákoliv změna se automaticky zobrazí na ploše mobilního telefonu či tabletu.

Pomocí aplikace je možné kontaktovat přímo prodejce nebo se objednat na servis. Při kliknutí na zvolené Porsche Centrum se zobrazí hlavní kontaktní údaje a umístění Porsche Centra na mapě. Údaje jsou následně předány navigačnímu software, který řidiče navede na zvolenou adresu.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Služba „Moje Porsche“ je napojena na webový katalog se zobrazením aktuální databáze nových vozů. Jednoduchá a sofistikovaná funkčnost platformy nabízí rovněž přehled ověřených vozů Porsche Approved, příslušenství Tequipment, či propojení s e-shopem Driver´s Selection by Porsche Design.

Hlavní výhodou aplikace je její jednoduchost a rychlost, včetně snadno dostupných kontaktů bez hledání na webových stránkách. On-line aktualizace nabízí ty nejčerstvější informace ze života sportovních vozů Porsche v České republice.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.