[Tisková zpráva] Společnost Porsche Inter Auto CZ výhradní dovozce a prodejce luxusních vozů Porsche v ČR, připravila pro milovníky sportovních vozů Porsche a své zákazníky, moderní platformu pro iPhone a iPad. Revoluční aplikace, která nese název „Moje Porsche“, přináší aktuální nabídky nových modelů i ověřených vozů Porsche Approved, technické parametry vozů, nabídky servisních služeb a příslušenství Tequipment, stejně tak i propojení s Porsche Centry v České republice.

„S touto aplikací chceme našim zákazníkům zajistit snadnější komunikaci s našimi Porsche Centry v Praze a Brně. Stejně tak jim chceme dopřát komfortnější přístup k informacím o všech novinkách, akcích a nabídkách,“ říká Christian Lang Generální ředitel společnosti Porsche Inter Auto CZ. „Do budoucna plánujeme rozšíření této služby o pokročilou personalizaci a další exkluzivní obsah Porsche,“ dodává Lang.

Aplikace „Moje Porsche“ je volně dostupná platforma, kterou je možné do iPhone mobilních telefonů a tabletu iPad snadno a rychle nainstalovat již na jedno kliknutí. Aplikace distribuuje push zprávy při zveřejnění novinek či nabídek a zároveň synchronizuje obsah s webem http://auto.porsche.cz. Jakákoliv změna se automaticky zobrazí na ploše mobilního telefonu či tabletu.

Pomocí aplikace je možné kontaktovat přímo prodejce nebo se objednat na servis. Při kliknutí na zvolené Porsche Centrum se zobrazí hlavní kontaktní údaje a umístění Porsche Centra na mapě. Údaje jsou následně předány navigačnímu software, který řidiče navede na zvolenou adresu.

Služba „Moje Porsche“ je napojena na webový katalog se zobrazením aktuální databáze nových vozů. Jednoduchá a sofistikovaná funkčnost platformy nabízí rovněž přehled ověřených vozů Porsche Approved, příslušenství Tequipment, či propojení s e-shopem Driver´s Selection by Porsche Design.

Hlavní výhodou aplikace je její jednoduchost a rychlost, včetně snadno dostupných kontaktů bez hledání na webových stránkách. On-line aktualizace nabízí ty nejčerstvější informace ze života sportovních vozů Porsche v České republice.