Subaru BRZ STI Performance – další koncept, který jen slibuje

Zhruba tři roky nám Subaru slibuje plnohodnotnou STI verzi. A ta nepřichází a nepřichází. Můžeme tedy koncept STI Performance brát vážně, nebo se z těch lákavých komponent stane trezorová záležitost?

Subaru BRZ je fajn. Jen někteří mu vytýkají nedostatek výkonu. Subaru to ví, ale nic pro to nedělá. V roce 2012 jsme vám přinesli článek o tom, že verze STI bude, jen není jasné kdy. Některé komponenty STI se naštěstí do prodeje dostaly, takže majitelé BRZ mají své vozy čím vylepšit, ale model BRZ STI jako takový zatím neexistuje. Jednu dobu se mluvilo o tom, že Toyota a Subaru vyvíjejí GT86/BRZ s přeplňovaným motorem. Po Nürburgringu se už dokonce proháněl vůz zahalený rouškou tajemství. 

Aktuálně z NYC

Na autosalonu v New Yorku představuje Subaru další koncept, tentokrát nesoucí jméno BRZ STI Performance. Opět se jedná o vůz, na který se fanouškům a majitelům BRZ musí sbíhat sliny. Jeho detaily najdete ve fotogalerii pod článkem, o technice Subaru zatím mlčí. O motoru s výkonem cca 300 koní se mluví jen šeptem. Otázka, kdy bude BRZ STI, visí stále ve vzduchu.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.