PSA: 2000 mladých lidí ve Francii přijato do pracovně-studijních programů

[Tisková zpráva] Spuštění kampaně zaměřené na nábor mladých lidí do pracovně studijních programů: 2000 nových pracovních míst.

V souladu se závazky, které skupina PSA Peugeot Citroën přijala v rámci své nové společenské smlouvy, jež byla podepsána v říjnu 2013, budou v roce 2015 přijaty další 2000 pracovníků, kteří tak doplní 1000 mladých lidí přijatých již v roce 2014.

Skupina v rámci politiky zvyšování podílu žen věnuje zvláštní pozornost náboru uchazeček s cílem dosáhnout mezi účastníky pracovně-studijního programu 30% zastoupení žen.

Kampaň se zaměřuje na všechna pracoviště skupiny ve Francii v oblasti výroby, výzkumu a vývoje, lidských zdrojů, marketingu, obchodu a IT.
Náborová kampaň bude zahájena v pondělí 4. května. Byla zřízena speciální pravidelně aktualizovaná webová stránka http://psa-emploi-jeunes.com, na níž budou zveřejněny všechny nabídky práce.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Celkově v programu PSA Peugeot Citroën nabídne 3000 míst. Zájemci se budou moci proškolit v některé ze 110 profesí, především v rámci učňovských smluv.

Pracovně-studijní programy dávají mladým lidem možnost doplnit si teoretické znalosti praktickými zkušenostmi, které získají díky začlenění do týmů skupiny. Účastníci programu si tak budou moci rozšířit své kompetence. Každý konkrétní případ a projekt připravuje a pravidelně hodnotí určený mistr učňovského výcviku.

Cílem kampaně PSA Peugeot Citroën je připravit se na generační výměnu, jakmile bude dosaženo všech cílů plánu obnovy „Back in the Race“.
Skupina se v nové společenské smlouvě zavázala dát při přijímání zaměstnanců přednost absolventům pracovně-studijního programu. Výsledkem je, že v roce 2014 bylo více než 55 % volných míst obsazeno právě účastníky pracovně-studijního programu.

Ředitel lidských zdrojů Philippe Dorge při této příležitosti prohlásil:
Skupina PSA přijetím 3000 absolventů pracovně-studijního programu plní svou roli v profesní integraci mladých lidí. Tento závazek jsme přijali v rámci nové společenské smlouvy a jsme velmi rádi, že se můžeme otevřít projektu, který bude prospěšný pro všechny. Kromě zřejmých výhod pro mladé lidi, kteří absolvují vzdělávací stáž v atraktivní společnosti, je to také obohacující pro týmy, které je přijímají.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.